Project Manager for QA Team

Dorwij Nerda

19000 - 23000 PLN

Regular
Senior
Umowa
Umowa o pracę
Wielkość firmy
50 - 99
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Testing:
Senior
Linux:
Regular
Agile:
Regular
Bugzilla:
Mile widziane
Jira:
Miasta
Wrocław
Opis
Project Manager for QA teamWrocław, centrum.

Umiesz być “sercem i mózgiem” procesu? Potrafisz skoordynować zespół i działania tak, by dowieźć projekt do celu? Komunikacja z introwertykami nie stanowi dla Ciebie barykady, zaś zarządzani przez Ciebie ekstrawertycy nie są grupą szalonych entuzjastów biegnących z motyka na słońce? Dodatkowo cechuje Cię skrupulatność, profesjonalizm oraz umiejętność koordynacji wielu działań jednocześnie?

Mamy zatem coś dla Ciebie! Oto rola, która dostarczy Ci nie tylko comiesięcznego, bardzo przyjemnego wynagrodzenia, ale i satysfakcji, rozwoju, czy poszerzenia bazy znajomości o najlepsze “mózgi” z branży IT.

Miejsce Pracy

Wrocław (model hybrydowy)

Wynagrodzenie

19.000 - 23.000 PLN / ms  UoP

Jakie będą Twoje zadania?

  • Stała współpraca z Testerami, Managerami, Senior Technical Leaderami i Klientem,
  • Zapewnienie stałego przepływu informacyjnego,
  • Wykorzystanie swojej wiedzy w zakresie technicznym jak i interpersonalnym, by móc ustalić priorytety dla swojego teamu, wspomóc ich w razie problemów i dopiąć do końca określone zadania,
  • Ponadto Twój team będzie testował projekty w środowisku DTV, na tyle ogromne, że składa się z ponad miliona linijek kodu - i to Ty będziesz stał na straży tego kolosa! :)

Czego oczekujemy?

    • Około 8 letniego doświadczenia w testowaniu,
    • Doświadczenia jako team leader przy zespole składającym się z minimum 10 członków,
    • Solidnego doświadczenia w zarządzaniu liniowym,
  • Dobrej znajomości testów automatyzujących i frameworków,
  • Umiejętności pracy z Linuxem,
  • Znajomości programów do szukania bugów takich jak Bugzilla, Jira, etc.,
  • Umiejętności, by pomimo zmieniających się wymogów klienta, być w stanie ustalić odpowiednie priorytety, utrzymując wysokie morale u teamu,
  • Znajomości Agile i podobnych metodologii Software,
  • Bardzo dobrego poziomu języka angielskiego,
  • Nice to have - doświadczenie w pracy z Pythonem i Robot Frameworkiem.

Co możesz zyskać?

  • Pracę w doświadczonym zespole ekspertów,
  • Roczne zarobki na poziomie 228 000 -276 000 zł, które będą rosnąć z każdym kolejnym rokiem Twojej pracy,
  • Elastyczny czas pracy z możliwością jednego dnia w tygodniu w trybie Home Office,
  • Premie firmowe dwa razy w roku,
  • Możliwość skorzystania z pakietu szkoleniowego: kursów, szkoleń, konferencji i dostępu do biblioteki branżowej,
  • Dostęp do aplikacji do medytacji Headspace,
  • Ubezpieczenie na życie, bezpłatną opiekę medyczną oraz pakiet sportowy,
  • Strefy odpoczynku i relaksu w miejscu pracy.

Nr KRAZ: 19622

Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.