Tester

Polska

Do 7200 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielkość firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Pracodawca nie ma żadnych wymagań technologicznych
Miasta
Warszawa
Opis
O PROJEKCIE
Zespół:
‍Aktualnie 5-osobowy (Tech Lead, 3 Java Developerów, Tester/Analityk).

Charakter pracy:

Hyperon to nowoczesny silnik reguł biznesowych. Dołączony do dowolnej aplikacji wynosi logikę biznesową poza kod.

Jedną z najważniejszych jego cech jest wydajność, w związku z tym częstymi wyzwaniami w projekcie są nowe funkcjonalności, które muszą działać dobrze oraz wydajnie. Hyperon to narzędzie dla developerów jak i osób biznesowych, więc dużym wyzwaniem w tym projekcie jest też zaspokojenie potrzeb obu grup.

OBOWIĄZKI
- Zapewnienie wysokiej jakości tworzonego systemu.
- Pisanie dokumentacji w jęz. angielskim.
- Prowadzenie szkoleń z narzędzia.

KOMPETENCJE
- Min. 1 rok doświadczenia w testowaniu aplikacji.
- Znajomość jęz. angielskiego.
- Znajomość narzędzi JIRA, Confluence.
- Samodzielność, komunikatywność, otwartość, odpowiedzialność.
- Znajomość metodyk Agile (SCRUM).

Tryb pracy: praca zdalna + 2x w miesiącu spotkania w biurze (Warszawa - Mokotów).
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.