Senior Magento Backend Developer

B2B
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Magento:
Senior
AWS Lambda:
Regular
Serverless Architect:
Regular
Python:
Regular
PHP:
Regular
Java:
Regular
REST/Soap API:
Regular
NoSQL:
Miasta
Zdalnie, Warszawa
Opis
Senior Magento Backend DeveloperWarszawa / Home Office

Misj膮 naszego klienta jest dostarczanie najlepszych talent贸w technologicznych idealnie dopasowanych do technologii, bran偶y i kultury firmy, kt贸re bezproblemowo zintegruj膮 si臋 z ka偶dym projektem.聽

Je艣li lubisz pracowa膰 w modelu Agile, wyznajesz zasad臋 rozwoju siebie jako jednostki oraz siebie jako cz艂onka zespo艂u,

to zdecydowanie odnajdziesz si臋 w naszej dynamicznej ale nios膮cej olbrzymi baga偶 do艣wiadcze艅 kulturze pracy!聽

Nasze zespo艂y to sie膰 profesjonalist贸w technologicznych, kt贸rzy ceni膮 elastyczno艣膰 pracy i rozw贸j zawodowy.

Miejsce Pracy

Warszawa / Home Office

Wynagrodzenie

120-170 z艂 / h B2B聽Masz inne oczekiwania finansowe? Zaproponuj je! Je艣li b臋d膮 sz艂y w parze z do艣wiadczeniem i umiej臋tno艣ciami - ch臋tnie o nich porozmawiamy!聽

Jakie b臋d膮 Twoje zadania?

  • Testowanie i monitorowanie aplikacji w celu zapewnienia jej u偶yteczno艣ci, niezawodno艣ci i solidno艣ci,聽
  • Iteracyjne poprawianie wydajno艣ci pracy,聽 jako艣ci aplikacji oraz coraz lepszej organizacji i automatyzacji,聽
  • Mentorowanie, prowadzenie i dzielenie si臋 wiedz膮 wraz ze swoimi kolegami z pracy.

Czego oczekujemy?

  • 4-ro letniego do艣wiadczenia w tworzeniu stron internetowych,聽
  • Solidnego do艣wiadczenia w pracy z聽Magento (najlepiej v1),
  • Do艣wiadczenia w pracy z聽AWS Lambda and Serverless Architecture,聽
  • Umiej臋tno艣ci pracy z technologiami takimi jak聽Python, PHP (Laravel, Zend, Symphony), i Java (spring framework),聽
  • Znajomo艣ci technologii serwis贸w webowych:聽REST/Soap API,聽
  • Dobrego rozumienia algorytm贸w i struktur danych oraz tworzeniu danych, dla relacyjnych baz jak i聽NoSQL,聽
  • Nice to have: znajomo艣膰 AWS, Autoscalling, Lambda, Jenkins; Varnish i VCL; Docker; MySQL, MongoDB, Redis; Solar, Elastic Search, Algolia; RabbitMQ, SQS, Kafka, Kinesis; XDebug; Jira, Asana, Target Process; Unix.

Co mo偶esz zyska膰?

  • Wysok膮 elastyczno艣膰 pracy z projektami kt贸ra sam wybierasz,聽
  • Bardzo seniorskie zespo艂y, dzi臋ki czemu Twoja praca b臋dzie sprawna i efektywna,聽
  • Sie膰 profesjonalist贸w umiej膮cych i ch臋tnie dziel膮cych si臋 wiedz膮,聽
  • Prace w twoim w艂asnym, prywatnym biurze,聽
  • Wynagrodzenie na poziomie 300.000-340.000 z艂 rocznie聽

KRAZ聽19622

Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶