Web Developer

Dorwij Nerda

9000 - 25000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Umowa o pracę
Wielkość firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
HTML 5:
Regular
CSS 3:
Regular
JavaScript:
Miasta
Zdalnie, Poznań, Zielona Góra
Opis
Web DeveloperPraca hybrydowa

Nie bez przyczyny mówimy, że coś pracuje jak w “szwajcarskim zegarku”. Dokładnie tak samo swój system pracy zbudowany ma nasz szwajcarski klient mający trzy duże ośrodki pracy w Polsce.

Dociekliwość, skrupulatność, dokładność i badawczość to główne cechy na których oparte są zespoły pracujące w Polsce, i to ich zasługą jest prężny rozwój sztandarowych produktów STB w branży Digital Televison.

Jeśli jesteś proaktywnym, stawiającym silny nacisk na “Done is better than perfect” web developerem - czytaj dalej!

Miejsce Pracy

Poznań lub Zielona Góra / z możliwością pracy hybrydowej.

Wynagrodzenie

Do obsadzenia czekają zarówno stanowiska około juniorskie z pierwszymi doświadczeniami komercyjnymi, przez Midów, aż po Seniorów, stąd postaramy się spełnić Twoje oczekiwania.

9.000- 20.000zł UoP

12.000- 25.000 B2B

Jakie będą Twoje zadania?

  • Tworzenie aplikacji webowych opartych na funkcjonalnościach wymaganych od klienta; ulepszanie i modyfikowanie istniejących już aplikacji webowych i ich funkcjonalności,
  • Utrzymanie wysokiej jakości oprogramowania software przy użyciu peer code review i unit test developmentu,
  • Skuteczna komunikacja z peer teamem i technicznym kierownictwem,
  • Stałe poszerzanie swojej wiedzy i ulepszanie swoich umiejętności,
  • Praca z zespołem, klientem, dostawcami i konsultantami w profesjonalny i efektywny sposób.

Czego oczekujemy?

  • Ukończonego (co najmniej) licencjatu z informatyki lub pokrewnej dziedziny lub 2+ lat technicznego doświadczenia w branży.
  • Zrozumienia cyklu życia w tworzeniu software i umiejętności współpracy z teamem technicznym i nietechnicznym.
  • Umiejętności analitycznych, umiejętności dobrego planowania i rozwiązywania problemów.
  • Biegłości w pracy z HTML 5, CSS 3 i JavaScript.
  • Nice to have: umiejętność pracy, w którychś z następujących technologii: ECMAScript ES6 (lub późniejszej), jQuery, Ajax, XML, JSON, WebSockets, Video Players, VOD, UI Development, C, C++, Linux i embedded systems

Co możesz zyskać?

  • Pracę w międzynarodowej firmie o bardzo mocnej pozycji rynkowej, z wieloma prestiżowymi nagrodami na swoim koncie,
  • Wysoce wyedukowany i doświadczony zespół profesjonalistów, którzy umieją się dzielić wiedzą,
  • Wynagrodzenie roczne na poziomie 220.000-300.000 zł dla doświadczonych profili,
  • Pakiet benefitów w postaci Multisport, prywatnej opieki medycznej i zajęć szkoleniowych z języka angielskiego.

KRAZ 19622

Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.