Junior/Mid .Net developer

Polska

8000 - 8000 PLN

Poziom
Junior
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
C#:
Mile widziane
Angular:
sql:
Miasta
Zdalnie, Warszawa
Opis
Zadania:

路 Rozbudowa aplikacji webowych w technologii C#

路 Diagnozowanie oraz rozwi膮zywanie problem贸w聽

路 Praca metodologii SCRUM

Wymagania:

路 Dobra znajomo艣膰 platformy .NET ( Entity Framework)

路 Dobra znajomo艣膰 Angular 2

路 Znajomo艣膰 艣rodowiska Visual Studio

路 Znajomo艣膰 j臋zyka SQL oraz relacyjnych baz danych (MSSQL)

路 Znajomo艣膰 narz臋dzi typu GIT, SVN, Jira

路 Umiej臋tno艣膰 analitycznego my艣lenia

Oferujemy:

路 Konkurencyjne wynagrodzenie i elastyczne formy wsp贸艂pracy

路 Udzia艂 w ciekawych, nowatorskich projektach mi臋dzynarodowych

路 Prac臋 w艣r贸d do艣wiadczonych specjalist贸w i realny wp艂yw na kszta艂t projektu

路 Dost臋p do najnowszych technologii, narz臋dzi聽

路 Elastyczny czas pracy ( mo偶liwo艣膰 pracowania w trybie jako dodatkowa praca)聽
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶