Frontend Developer

Polska

8000 - 11000 PLN

Regular
Umowa
Umowa o pracę
Wielkość firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Javascript:
Mile widziane
Angular:
Bootstrap:
css:
sass:
html:
git:
Miasta
Zdalnie, Trójmiasto
Opis
Informacje o projekcie:
  •       Branża: Finansowa, ubezpieczeniowa
  •       Projekt: rozwój platform informatycznych dla Klientów Korporacyjnych i Biznesowych mających na celu podnoszenie efektywności procesów biznesowych
  •       Praca zdalna: 100%
  •       Tech stack: HTML, JavaScript, CSS, SASS, Angular, Bootstrap, GIT
  •       Budżet: b2b 600 – 800 PLN/MD + VAT; 8000 – 11000 PLN brutto/UoP
  •       Forma współpracy: B2B lub umowa o pracę
  •       Długość kontraktu: czas nieokreślony
  •       Start: w zależności od preferencji

Zakres zadań:
  •       Tworzenie kodu HTML/CSS/JavaScript,
  •       Dbanie o szczegóły i zgodność ze standardami W3C
  •       Tworzenie szablonów zgodnych z wiodącymi przeglądarkami

Czego oczekujemy:
  •       Bardzo dobrej znajomości HTML5/CSS3,
  •       Bardzo dobrej znajomości Javascript,
  •       Bardzo dobrej znajomości SASS,
  •       Dobrej znajomości Bootstrapa,
  •       Podstawowej znajomości Angular,
  •       Znajomości GruntJS / Gulp / Webpack,
  •       Umiejętności tworzenia layoutów mobilnych (RWD),
  •       Umiejętności tworzenia semantycznie poprawnych dokumentów HTML oraz  optymalizacji pod SEO,
  •       Znajomości systemu kontroli wersji GIT,
  •       Znajomości Photoshop’a w zakresie cięcia grafiki

Mile widziane:
  •       Znajomość TypeScript
  •       Znajomość PHP i/lub Python

Oferujemy:
  •       Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  •       Możliwość współtworzenia innowacyjnych projektów,
  •       Elastyczne godziny pracy
  •       Wolny wstęp do centrum sportowego w Sopocie
  •       Pakiet socjalny zawierający m.in. system szkoleń, dofinansowanie edukacji, opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, zajęć rekreacyjnych.
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.