Android Devloper

Polska

10000 - 16000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielkość firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
kotlin:
Mile widziane
android:
android-sdk:
Miasta
Warszawa
Dołącz do nas i stwórzmy razem aplikacje, które pokochają użytkownicy Androida!

W Daftmobile tworzymy aplikacje mobilne na potrzeby innowacyjnych startupów technologicznych grupy Daftcode, a także klientów zewnętrznych. Jedną z aplikacji, które obecnie rozwijamy to aplikacja współpracująca z zewnętrznym hardwarem fotograficznym przy pomocy BLE.

Jesteśmy niewielkim zespołem, gdzie znajdziesz przestrzeń, aby aktywnie uczestniczyć w procesie tworzenia aplikacji – zależy nam na Twojej opinii i bieżącym feedbacku!

Twoje zadania:
  • Tworzenie kodu aplikacji Android w Kotlinie
  • Projektowanie architektury aplikacji
  • Tworzenie testów jednostkowych
  • Code review innych programistów
  • Dbanie o najlepszą jakość kodu

Czego oczekujemy?
  • Dobra znajomość języka Kotlin
  • Minimum 2 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji na Android oraz Android SDK
  • Znajomość zasad dobrego kodu
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych
  • Umiejętność robienia wartościowego code review innym programistom oraz przyjmowania konstruktywnych uwag od innych

  • Znajomość testów UI (Espresso)
  • Znajomość systemów CI/CD (np. Gitlab CI, Github Actions, TeamCity)
  • Znajomość Firebase distribution
  • Znajomość Fastlane
  • Znajomość Graphql
  • Znajomość Jetpack Compose
  • Dobra znajomość wzorca obserwatora i implementacji (RxJava)
  • Znajomość korutyn w Kotlinie

Oferujemy:

Dbamy o samopoczucie każdego z naszych pracowników, dlatego standardowo oferujemy:
?  prywatną opiekę medyczną (Enel-Med lub Medicover)
⏰  elastyczne godziny pracy (core hours: 11:00–15:00)

Dla sportowców mamy:
⚽️ dofinansowanie karty MultiSport
??‍♀️ 2 sekcje sportowe, do których można dołączyć

Staramy się dbać również o Twój rozwój, dlatego możesz śmiało korzystać z:
?  firmowej biblioteki
?? ?? ?? lekcji języków obcych (angielski, niemiecki, hiszpański)
? indywidualny budżet rozwojowy oraz możliwości korzystania z naszego systemu DaftPoints i platformy Worksmile
? szkolenia wewnętrzne (zarówno techniczne jak i nietechniczne)

A co oprócz tego?
☕️ mamy najlepszą kawę w mieście! (@DaftCafe ❤️)
? świetna lokalizacja biura (Warsaw Spire, 40 piętro)
?? chill-room z symulatorem Gran Tourismo 6, dużym ekranem z PS5, gitarą, mini-hokejem, najnowszymi grami i innymi ciekawymi rzeczami ?
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.