Web Developer

Dorwij Nerda

17200 - 21100 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Pracodawca nie ma 偶adnych wymaga艅 technologicznych
Miasta
Zdalnie
Opis
Web DeveloperPraca zdalna

American dream? Czemu nie! Naszym klientem jest ameryka艅ski startup rozwijaj膮cy Blockchain, kt贸ry poszukuje do zespo艂u聽Web Developera聽nastawionego na dynamiczny rozw贸j!

Je艣li masz spore do艣wiadczenie w tworzeniu stron internetowych oraz aplikacji webowych, a tak偶e cenisz otwart膮 i swobodn膮 komunikacj臋 poprzez wymian臋 do艣wiadcze艅 to jeste艣 idealnym kandydatem!

Dzi臋ki tej wsp贸艂pracy nie tylko podszkolisz warsztat swoich umiej臋tno艣ci technicznych i j臋zykowych, ale dodatkowo zdob臋dziesz niezb臋dna wiedz臋 bran偶ow膮 do poruszania si臋 w 艣wiecie kryptowalut.

Miejsce Pracy

Sky is the limit!

Praca w pe艂ni zdalna.聽

(z racji r贸偶nic czasowych zespo艂y w wi臋kszo艣ci pracuj膮 asynchronicznie)

Wynagrodzenie

4.200 - 5.420 $ netto B2B /mies.

Jakie b臋d膮 Twoje zadania?

  • Pisanie skutecznego i przyst臋pnego do testowania kodu poprzez u偶ywanie najlepszego software,
  • Stworzenie interfejsu dla u偶ytkownika korzystaj膮c z HTML i CSS,
  • Integracja danych z r贸偶nych serwis贸w back-endowych jak i z baz danych,
  • Gromadzenie i udoskonalanie specyfikacji i wymaga艅 w oparciu o potrzeby techniczne,
  • Tworzenie i utrzymywanie sta艂ej dokumentacji technicznej,
  • Bycie odpowiedzialnym za utrzymywanie, ulepszanie i skalowanie naszej strony internetowej,
  • 艢ledzenie trend贸w i ich wdra偶anie, aby stale ulepsza膰 nasz膮 technologi臋,
  • Kooperacja z Web Designerami, by wizualna cz臋艣膰 strony internetowej pasowa艂a do siebie.

Czego oczekujemy?

    • Udokumentowanego ok.3-letniego do艣wiadczenia w pracy jako聽Web Developer,
    • Bardzo dobrej umiej臋tno艣ci programowania i dog艂臋bnej wiedzy o najnowszych wersjach聽HTML i CSS,
    • Znajomo艣ci przynajmniej jednego z tych j臋zyk贸w:聽JavaScript, TypeScript lub Rust,
    • Dobrego zrozumienia聽dzia艂ania aplikacji webowych, w tym zabezpiecze艅, zarz膮dzania czasu sesji jak i wykorzystywania najlepszych praktyk w ich tworzeniu,
    • Wiedzy w zakresie relatywnych baz danych, programowania obiektowego i tworzeniu aplikacji webowych,
    • Styczno艣ci z diagnostyk膮 sieci i narz臋dziami do analizy sieci.
    • Podstawowej wiedzy o optymalizacji Search Engine,
    • Umiej臋tnej diagnozy problem贸w i kreatywnej umiej臋tno艣ci rozwi膮zywania problem贸w,
    • Umiej臋tno艣ci pracy i rozwoju w dynamicznym 艣rodowisku pracy; szybkiego uczenia si臋 i opanowywania nowych technologii i technik internetowych,
  • Studi贸w wy偶szych z nauk technicznych,
  • Znajomo艣ci j臋zyka angielskiego na min. B2.

Co mo偶esz zyska膰?

    • Wygod臋聽pracy zdalnej聽w domowym zaciszu,聽
  • Wynagrodzenie w $ w zakresie 50.000-65.000$ rocznie,
  • Dogodne 艣rodowisko rozwoju w jednej z najszybciej rozwijaj膮cych si臋 bran偶,
  • Mo偶liwo艣膰 wsp贸艂tworzenia innowacyjnych rozwi膮za艅, z kt贸rych korzystaj膮 tysi膮ce u偶ytkownik贸w.

nr KRAZ聽19622

Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶