Fullstack .NET Developer

Polska

13000 - 18000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
25 - 49
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Vue.js:
Mile widziane
.net:
Miasta
Zdalnie
Opis
Zadania:

-Prace projektowe i programistyczne w 艣rodowisku .NET Core
-Tworzenie nowych aplikacji, modyfikacje i rozw贸j istniej膮cych aplikacji
-Tworzenie test贸w automatycznych (jednostkowych oraz integracyjnych)
-Projektowanie i realizacja rozwi膮za艅 z zakresu backend, integracji mi臋dzy aplikacjami
-Przygotowywanie koncepcji rozwi膮za艅 architektonicznych
-Dokumentowanie prac programistycznych

Wymagania:

-Min. 2 lata do艣wiadczenia w pracy z ASP.NET Core 2+, WebService, Entity Framework Core
-Praktyczne do艣wiadczenie w Vue.js (Vue Router i Vuex)
-Bardzo dobra znajomo艣膰 HTML5 ,CSS3, JavaScript / TypeScript
-Znajomo艣膰: TDD
-Znajomo艣膰 wzorc贸w projektowych i zasad SOLID
-Bardzo dobra praktyczna znajomo艣膰 RESTful API
-Bardzo dobra znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego

Mile widziane:

-Do艣wiadczenie w pracy z Docker
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶