Frontend Developer

Polska

7500 - 12000 PLN

Regular
Umowa
Umowa o pracę
Wielkość firmy
10 - 24
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Typescript:
Mile widziane
angular2:
Miasta
Gliwice
Nie jesteśmy typowym software housem - wszystkie nasze projekty są długofalowe i tworzone na zasadach partnerstwa, nie podwykonawstwa. DoIT Software to przede wszystkim młody zespół, który wierzy w talent, inteligencję i wytrwałą pracę w komfortowych warunkach.

Aktualnie szukamy programistów do jednego z dwóch projektów - jeden wspiera rozwiązania sprzedażowe, drugi pomaga w analizie dużych ilości danych.

Staniesz się częścią zespołu, który skupia się na jednym produkcie, ponieważ skupienie pomaga osiągać lepsze efekty.

Wymagania:
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy programisty front-end
  • Doświadczenie w Angular 2+
  • Znajomość TypeScript
  • Znajomość wzorców projektowych i dobrych praktyk programowania;
  • Aktywna postawa - pracujemy aktywnie nad rozwiązaniami, a nie tylko odtwórczo tworzymy kod
Mile widziane:
  • Wykształcenie wyższe (informatyka lub kierunki pokrewne);
  • Znajomość Angular Material
  • Znajomość Visual Studio Code
  • Znajomość Sass
  • Umiejętność pracy w zespole scrumowym

Obowiązki:
  • Będziesz mógł mieć wpływ na wybór użytych rozwiązań i technologii
  • Będziesz opracowywał dokumentację dla tworzonych rozwiązań
  • Będziesz miał wpływ na funkcjonalności od etapu projektu, poprzez tworzenie, aż po obserwacje już po wdrożeniu
  • Będziesz współpracował bezpośrednio z całym zespołem projektowym
Oferujemy:

  • Stabilna współpraca z regularnym feedbackiem (8000-14000 PLN + VAT B2B / 7500-12000 PLN Brutto UoP)
  • Budżet szkoleniowy
  • Prywatna opieka medyczna (Medicover)
  • Nowoczesne, wygodne biuro
  • W pełni wyposażone stanowisko pracy dostosowane do Twoich potrzeb
  • Dobra lokalizacja – autem, rowerem, autobusem
  • Darmowy parking
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.