Senior RoR Developer

Dorwij Nerda

20000 - 25200 PLN

Poziom
Senior
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Angielski:
Expert
Ruby on Rails:
Senior
Miasta
Zdalnie

Potrafisz patrze膰 na biznes i technologie w nowy i ambitny spos贸b, d膮偶膮c w swojej pracy do opracowywania i dostarczania zintegrowanych, ca艂o艣ciowych rozwi膮za艅 systemowych, aby sprosta膰 stale zmieniaj膮cym si臋 potrzebom klient贸w? A mo偶e w艂a艣nie takiego 艣rodowiska pracy poszukujesz?聽

To tu jest miejsce na wyobra藕ni臋 i permanentny rozw贸j!. Do udoskonalenia zespo艂u klienta potrzebujemy Senior PoP Developera ze sporym baga偶em wiedzy i do艣wiadczenia.聽

Miejsce Pracy

100% Home Office聽

Wynagrodzenie

Do 150 PLN/h netto przy B2B.

Jakie b臋d膮 Twoje zadania?

  • Tworzenie aplikacji g艂贸wnie przy pomocy Ruby on Rails,
  • Wykorzystywanie Shopify, Google Ads, Mail Chimp itd.,聽
  • Tworzenie aplikacji mobilnych przy u偶yciu React Native i Google Cloud Functions oraz GraphQL API,
  • Zapewnianie sta艂ego dzia艂ania aplikacji przy pomocy RoR i DevOps (przy pomocy DevOps-a w razie konieczno艣ci).

Czego oczekujemy?

  • Ponad 3 lat do艣wiadczenia z Ruby on Rails, w tym praca z klasycznymi szablonami z RoR,
  • Do艣wiadczenia w ulepszaniu wersji Ruby on Rails,
  • Do艣wiadczenia w tworzeniu projekt贸w od zera, jak i pracy z istniej膮cym ju偶 kodem,
  • Do艣wiadczenia w budowaniu aplikacji e-commerce,
  • Umiej臋tno艣ci zrozumienia wymog贸w biznes贸w, by m贸c zbalansowa膰 techniczne utrzymywanie kodu i rozw贸j funkcji biznesowych,
  • 聽Znajomo艣ci j臋zyka angielskiego na poziomie minimum C1.

Co mo偶esz zyska膰?

  • Wysok膮 elastyczno艣膰 pracy z projektami kt贸ra sam wybierasz,
  • Bardzo seniorskie zespo艂y, dzi臋ki czemu Twoja praca b臋dzie sprawna i efektywna,聽
  • Sie膰 profesjonalist贸w umiej膮cych i ch臋tnie dziel膮cych si臋 wiedz膮,聽
  • Prace w twoim w艂asnym, prywatnym biurze,聽
  • Wynagrodzenie w okolicach 300.000 z艂 rocznie.聽

KRAZ聽19622

Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶