Java Developer (Junior/Mid)

Dorwij Nerda

10100 - 13400 PLN

Poziom
Junior
Regular
Umowa
B2B
Umowa o pracę
Wielkość firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Java:
Junior
postgreSQL:
Junior
Miasta
Zdalnie
Opis
Java Developer (Junior/Mid)Home Office

Chcesz zobaczyć jak to robią “duzi chłopcy”?

Dołącz do bardzo seniorskiego zespołu programistów pracującego u największego klienta AWS w Polsce!

Chcesz nieść szeroko pojęte dobro społeczne, pracując w medycznej firmie pomagającej setkom tysięcy ludziom na świecie?

Chcesz mieć okazję pracować i uczyć się od najlepszych Docker Swarm, Postgres/Elasticsearch, Redis/Memcached, a dodatkowo chciałbyś poznawać mikroserwery, które oparte są zarówno w node jak i C++, czy Javie bądź Pythonie a całość automatyzacji jest w Ansible?

Jeśli chcesz w szybkim czasie z “ogarniętego juniora” lub “początkującego mida” dojść do roli seniorskiej - oto oferta dla Ciebie!

Miejsce Pracy

100% Home Office

Wynagrodzenie

65-80 zł/h B2B lub odpowiednio UoP

Jakie będą Twoje zadania?

  • Praca przy dużych projektach w oparciu o nowoczesną Javę,
  • Implementacja nowych funkcjonalności,
  • Praca na styku programowania i DevOps.

Czego oczekujemy?

  • Pierwszych, komercyjnych doświadczeń w projektach Java,
  • Chęci do nauki tworzenia i rozwijania API REST, gRPC,
  • Zrozumienia implementacji mechanizmów zapewniających operacyjne visibility dla teamu Site Reliability Engineering ( w tym implementacja metryk do Prometheus/Grafana),
  • Znajomość postgreSQL.

Co możesz zyskać?

  • Seniorski zespół, gotowy dzielić się swoją wiedzą,
  • Pracę w domowym zaciszu, bez zbędnych spotkań,
  • Wyposażenie techniczne niezbędne do pracy,
  • Lekcje z języka angielskiego.

KRAZ 19622

Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.