Senior Business Analyst

Polska

16000 - 20000 PLN

Poziom
Senior
Umowa
Umowa o pracę
Wielkość firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
atlassian:
Mile widziane
jira:
confluence:
Miasta
Katowice
W Cyclad współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami IT, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, najnowocześniejszych technologii, które kształtują świat przyszłości. Aktualnie poszukujemy Analityków Biznesowych, którzy dołączą do grupy projektowej, zajmującej rozwojem platformy finansowej.. Naszym Partnerem w tej rekrutacji jest lider na rynku usług związanych z dostarczeniem rozwiązań do zarządzania kapitałem obrotowym dla wielkich przedsiębiorstw i instytucji finansowych. Przy wykorzystaniu najnowszych technologii firmie udało się stworzyć potężną, intuicyjną platformę SaaS, która łączy 500 korporacji w 35 krajach z 50 bankami na całym świecie, obracając ponad 16 mld dolarów.

 Informacje o projekcie:
  • Branża: Finanse, Fin Tech
  • Siedziba firmy: Londyn, planowane otwarcie oddziału w Katowicach
  • Obszar projektu: Rozwój platformy finansowej wspierającej transformację systemu finansowania kapitału obrotowego.
  • Wielkość zespołu w Polsce: 10
  • Praca zdalna: 90%, docelowo 2-3 wizyty w biurze / miesiąc – dla osób mieszkających dalej niż 100km będę zwracane koszty dojazdu i zakwaterowania
  • Język projektu: Angielski
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Język angielski: B2/C1, ścisła współpraca z zespołem w Londynie
  • Tech stack: Atlassian software, Jira, Confluence, draw.io
Zakres zadań:
  • Zbieranie wymagań za pomocą wywiadów, analizy dokumentów, warsztatów wymagań oraz ankiet
  • Krytyczna ocena informacji zebranych z wielu źródeł, rozkładanie informacji wysokiego poziomu na szczegóły, abstrahowanie od informacji niskiego poziomu do ogólnego zrozumienia i odróżnianie żądań użytkownika od rzeczywistych potrzeb.
  • Proaktywna komunikacja i współpraca z klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi
  • Uczestniczenie w kilku inicjatywach jednocześnie
  • Pełnienie roli łącznika między społecznością klientów zewnętrznych a zespołem programistycznym
  • Opracowywanie specyfikacji wymagań zgodnie ze standardowymi szablonami
  • Współpraca z programistami i ekspertami w celu ustalenia technicznej wizji  i przeanalizowania kompromisów między użytecznością a wydajnością
Wymagania:
  • Co najmniej kilkuletnie doświadczanie w roli analityka biznesowego / project managera
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysokie umiejętności analityczne i zarządzania produktami, w tym umiejętność interpretowania potrzeb biznesowych klienta i przekładanie ich na wymagania systemowe i techniczne
  • Doskonałe umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej oraz umiejętność profesjonalnej interakcji z różnymi interesariuszami, kierownictwem, menedżerami i ekspertami w danej dziedzinie.
  • Rozumienie procesów finansowych
  • Wiedza i doświadczenie w korzystaniu z narzędzi i technik analitycznych
  • Umiejętność zobaczenia całościowego obrazu przy jednoczesnym skupieniu się na procesie i procedurach niezbędnych do osiągnięcia rezultatów
  •  Umiejętność wypełniania luki między technologią a biznesem
  •  Doświadczenie w metodologii Waterfall i Agile
  •  Umiejętność pracy w szybko zmieniającym się środowisku
  •  Mile widziane doświadczenie w obszarze UX/UI
Oferujemy:
  •  Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy umowę o pracę
  •  Udział w międzynarodowych projektach
  •  Ubezpieczenie na życie
  •  Group Income Protection
  •  Prywatną opiekę medyczną
  •  Program poleceń
  •  Program pomocy pracowniczej
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.