PHP Developer

Polska

8400 - 15200 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielkość firmy
50 - 99
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Pracodawca nie ma żadnych wymagań technologicznych
Miasta
Zdalnie, Gliwice
Dołącz do grupy osób, które mają wspólny cel i zajawkę do programowania. Będziesz odpowiedzialny za wdrażanie i rozwój naszej platformy e-commerce. Zasil jeden z naszych zespołów kontekstowych i rób to, co lubisz!

Jakie zadania na Ciebie czekają?
  • Wdrażanie i rozwijanie naszej platformy e-commerce;
  • Tworzenie wysokiej jakości kodu. Staramy się być SOLIDni;
  • Współpraca z zespołem. Nasze podejście jest DDD zarówno w wytwarzaniu kodu, jak i w samej strukturze firmy. Mamy zespoły kontekstowe oraz projektowe;
  • Testowanie swojego kodu. Jedni z nas preferują podejście TDD, inni BDD — niczego nie narzucamy, ale chcemy, aby testowanie było Twoim nawykiem.
Idealnie wpasujesz się w nasz zespół IT, jeśli:
  • Masz doświadczenie w komercyjnym programowaniu PHP (rozbudowane aplikacje internetowe);
  • Potrafisz poradzić sobie z dużymi bazami danych;
  • Znasz OOP i kierujesz się dobrymi praktyki programowania;
  • REST API nie jest Ci obce;
  • Potrafisz pracować zespołowo i wspólnie podejmować decyzje;
  • Wiesz jak i dlaczego warto testować oprogramowanie.
Będziesz dużym wsparciem w projektach, jeśli:
  • Potrafisz (i masz chęci) pracować z dojrzałym systemem;
  • Ważne jest dla Ciebie zrozumienie potrzeb klienta i dostarczanie adekwatnych rozwiązań;
  • Przedstawienie rozwiązań danego problemu i opisania ich wad/zalet nie stanowią dla Ciebie problemu;
  • Znasz zwinne metodyki programowania;
  • Można z Tobą rozmawiać o wszystkim, a o kodowaniu nawet do białego rana.
Lubimy technologie, a Ty?
Nasz stack technologiczny: PHP 7.4, MySQL (8.0), MongoDB, Redis, Solr, Docker, Kubernetes, ELK, Git + GitLab.

Docenimy Twój wkład w rozwój naszego produktu! To na pewno :) Ale oprócz tego dostaniesz:
  • Wyzwania! Branża IT jest wymagająca, ale przyjemna;
  • Realny wpływ na rozwój oprogramowania ‘merce! Możliwość samorealizacji oraz wdrażania własnych rozwiązań i pomysłów;
  • Prestiż! Współpracujemy z dużymi markami, a niezależne organizacje doceniają nasz wkład w e-commerce;
  • Zespół dobrych ludzi! To przede wszystkim, a to, że mają duże doświadczenie to już inna bajka;
  • Swobodę! Pracuj z nami w biurze, zdalnie lub w modelu hybrydowym, w godzinach jakie Ci odpowiadają;
  • Sprzęt! Otrzymasz to, czego potrzebujesz, aby ruszyć w świat IT. Oprócz sprzętu zapewniamy potrzebne programistyczne narzędzia, oprogramowania i ich aktualizacje;
  • Dofinansowanie do pakietu benefitów! Medicover Sport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe.

Zdalnie? A może w biurze? Sprawdź co Cię czeka na Bojkowskiej!
  • Darmowe śniadania w formie bufetu szwedzkiego na dzień dobry;
  • Świeżo mielona kawa i spory wybór dodatków do herbaty;
  • Brak open space’u - każdy zespół ma swój pokój;
  • Parking dla cyklistów i zmotoryzowanych. Dotrzyj do nas tak, jak Ci wygodnie i nie martw się o miejsce;
  • Imprezy integracyjne, grill na tarasie, planszówki po pracy. Piłkarzyki czy szachy też się znajdą. ;)

Jeśli widzisz siebie jako część 'merce, wyślij nam swoje CV!
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.