Senior.NET Developer

18000 - 20000 PLN

Poziom
Senior
Umowa
Umowa o prac臋
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
C#:
Senior
OOP:
Senior
MVVM:
Senior
MVC:
Senior
.NET Framework:
Senior
Visual Studio:
Senior
WinForms:
Miasta
Zdalnie

Naszym klientem jest jeden z najwi臋kszych dostawc贸w w zakresie rozwi膮za艅 i us艂ug elektroinstalacyjnych聽 na arenie mi臋dzynarodowej.

Poszukuje do艣wiadczonego .NET Developera, kt贸ry do艂膮czy do zespo艂u rozwijaj膮cego oprogramowanie wspieraj膮ce dla instalacji elektrycznych.

Je偶eli pragniesz stabilizacji zawodowej, 艣wietnie odnajdujesz si臋 w mi臋dzynarodowym 艣rodowisku, a tak偶e lubisz zdobywa膰 now膮 wiedz臋 oraz dzieli膰 swoim do艣wiadczeniem to koniecznie zaaplikuj!

Miejsce Pracy

2 tygodniowy onboarding聽 w Tychach.

Potem Home Office.

Wizyta w biurze raz na kilka miesi臋cy.

Wynagrodzenie

18.000- 20.000z艂 brutto UoP

Jakie b臋d膮 Twoje zadania?

Tworzenie i rozwijanie aplikacji w 艣rodowisku .NET,

Proponowanie聽 technicznych rozwi膮za艅 dla z艂o偶onych聽 problem贸w biznesowych,

Tworzenie聽 kodu wysokiej jako艣ci- spe艂niaj膮cego oczekiwania klient贸w,

Poprawianie funkcjonalno艣ci i jako艣ci istniej膮cego oprogramowania,

Wdra偶anie najlepszych praktyk, standard贸w oraz procedur, r贸wnie偶 w zakresie metodologii jako艣ci i dostaw.

Czego oczekujemy?

Wy偶szego wykszta艂cenia z informatyki (pierwszego lub drugiego stopnia) b膮d藕 dziedziny pokrewnej,

Minimum 5 lat do艣wiadczenia w tworzeniu oprogramowania,

Bieg艂ej znajomo艣ci C#, OOP(szczeg贸lnie w zakresie klas abstrakcyjnych i interfejs贸w)wzorc贸w architektury MVVM i MVC, wzorc贸w projektowych, .Net Framework聽 oraz Visual Studio,

Podstawowej umiej臋tno艣ci tworzenia aplikacji graficznych z u偶yciem WinForms,

Znajomo艣ci j臋zyka angielskiego na poziomie min. B2,

Mile widziane: znajomo艣膰聽 TFS, LINQPad, Teigha (OpenDWG), SQL, do艣wiadczenie w pracy z niezarz膮dzanym kodem, wiedza w zakresie dystrybucji energii elektrycznej.

Co mo偶esz zyska膰?

Wygod臋 pracy zdalnej w domowym zaciszu,

Wynagrodzenie na poziomie 216 000-240 000 PLN w skali roku,

Stabilne zatrudnienie u lidera w bran偶y w oparciu o Umow臋 o Prac臋,

Elastyczne godziny pracy,

Prac臋 w do艣wiadczonym, mi臋dzynarodowym zespole,

Atrakcyjne benefity(m.in. system premiowy, szkolenia, zaj臋cia j臋zykowe, prezenty 艣wi膮teczne),

Mo偶liwo艣膰 uczestnictwa w zagranicznych podr贸偶ach s艂u偶bowych (Francja).

nr KRAZ 19622

Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶