Embedded Engineer (mid or team lead)

Dorwij Nerda

12000 - 18000 PLN

Regular
Umowa
Umowa o prac臋
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
C++:
Regular
C:
Regular
RTOS:
Regular
STM32:
Regular
ALM(Azure DevOps):
Regular
Git:
Miasta
Tychy

Naszym klientem jest jeden z najwi臋kszych dostawc贸w w zakresie rozwi膮za艅 i us艂ug elektroinstalacyjnych聽 na arenie mi臋dzynarodowej.

Poszukujemy do do艣wiadczonego zespo艂u Embedded Engineera, kt贸ry do艂膮czy do teamu rozwijaj膮cego oprogramowanie wspieraj膮ce dla instalacji elektrycznych!聽

Je偶eli pragniesz stabilizacji zawodowej, 艣wietnie odnajdujesz si臋 w mi臋dzynarodowym 艣rodowisku, a tak偶e lubisz zdobywa膰 now膮 wiedz臋 oraz dzieli膰 swoim do艣wiadczeniem to koniecznie zaaplikuj!

Miejsce Pracy

Tychy - model hybrydowy.

Wynagrodzenie

Mid 12.000z艂 -16.000 z艂 UoP

Team Lead do 18.000 z艂 UoP

Jakie b臋d膮 Twoje zadania?

Tworzenie Embedded Software,

Utrzymywanie i ulepszanie istniej膮cego ju偶 oprogramowania,

Code review,

Tworzenie test贸w jednostkowych jak i test贸w integracyjnych,聽

Tworzenie planu rozwoju oprogramowania oraz zarz膮dzanie zespo艂em (Team Lead)聽

Czego oczekujemy?

Co najmniej rocznego (Mid) lub powy偶ej 5-ciu lat (Team Lead) do艣wiadczenia聽 w tworzeniu oprogramowania Software i/lub robieniu test贸w jednostkowych b膮d藕 integracyjnych聽

Znajomo艣ci C, C++, RTOS, STM32,聽

Umiej臋tno艣ci pracy z GIT, ALM (Azure DevOps), mile widziane: CI,聽

Znajomo艣ci metodologii Scrum/Agile,聽

Angielskiego na poziomie B1/B2,聽

Wsp贸艂pracy z teamem i dok艂adno艣ci,聽聽

Wykszta艂cenia wy偶szego z kierunk贸w technicznych,聽

Mile widziane: znajomo艣ci standard贸w KNX.

Co mo偶esz zyska膰?

Wynagrodzenie na poziomie 196 000-216 000 PLN w skali roku,

Stabilne zatrudnienie u lidera w bran偶y w oparciu o Umow臋 o Prac臋,

Elastyczne godziny pracy,

Prac臋 w do艣wiadczonym, mi臋dzynarodowym zespole,

Atrakcyjne benefity(m.in. system premiowy, szkolenia, zaj臋cia j臋zykowe, prezenty 艣wi膮teczne)

Mo偶liwo艣膰 uczestnictwa w zagranicznych podr贸偶ach s艂u偶bowych (Francja).

KRAZ 19622

Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶