Junior Manual Tester

LeasingTeam Professional

Poziom
Junior
Umowa
Umowa o pracę
Umowa zlecenie
Wielkość firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
JIRA:
Junior
HTML. CSS. JS:
Mile widziane
Miasta
Zdalnie, Warszawa

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy QA Analyst.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie testów

  • Raportowanie statusów testów i statystyk

  • Raportowanie błędów oraz branie udziału w procesie naprawczym

  • Poprawianie wydajności testów

  • Tworzenie dokumentacji testowania

  • Komunikowanie się między menadżerem projektu, twórcami i web publisherami w sprawach projektowych

Wymagania:

  • Przynajmniej rok doświadczenia jako Tester Manualny

  • Doświadczenie w testowaniu aplikacji internetowej

  • Zdolność do tworzenia strategii testowania

  • Planowanie i koordynowanie testowania

  • Zdolność do pracy pod presją czasu i dbanie o szczegóły

  • Bardzo dobra znajomość angielskiego w piśmie i w mowie (min. B2)

  • Znajomość JIRY i systemów raportowania błędów

  • Mile widziana znajomość HTML, CMS, CSS

Oferta:

  • Wspieraj projekty z całego świata, pracuj w młodym, międzykulturowym zespole
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub zlecenia
  •  System pracy: 8 godzin dziennie + 30 min bezpłatna przerwa lunchowa
  •  Praca jest w różnych systemach zmianowych, głównie poniedziałek-piątek. Możliwa praca w weekendy, dodatek zmianowy zapewniony.
  • Praca hybrydowa: pracuj zdalnie albo w nowoczesnym biurze na Mokotowie – zapewniamy dostęp do świeżych owoców, kawy i pokoju rekreacyjnego z grami
  • Pakiet benefitów – karta sportowa, opieka medyczna, opieka stomatologiczna, karta lunchowa, ubezpieczenie na życie

Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.