React Native Developer

Dorwij Nerda

20000 - 140000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielkość firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
React Native:
Regular
Język angielski:
Miasta
Zdalnie

Profesjonalny zespół ludzi, chcących “lepiej - mądrzej” poszukuje React Developera!

Każdy ich zespół zbudowany jest ze świetnych graczy zespołowych, którzy chcą pracować wspólnie nad projektami z całego świata.

Różnorodność branż (IT,Teleco, FinTech, IoT) i projektów sprawia, że nie sposób się tu nudzić, bądź nie rozwijać. Zatem jeśli szukasz wszechstronności, zróżnicowania, i ekstrawertycznego zespołu ludzi - dobrze trafiłeś!

Miejsce Pracy

100% Zdalnie

Wynagrodzenie

14.000 - 20.000 zł / ms / B2B

Jakie będą Twoje zadania?

Tworzenie aplikacji mobilnych w React;

Utrzymanie aktualnych produktów;

Współpraca z programistami i projektantami UX i UI;

Szukanie i rekomendowanie najlepszych rozwiązań;

Czego oczekujemy?

Minimum 3 letniego komercyjnego doświadczenia w React Native;

Linków do realizacji wraz z opisem zakresu Twojej odpowiedzialności, opcjonalnie przykładowego kodu;

Otwartości i umiejętności słuchania;

Samodzielności;

Znajomości języka angielskiego (do potrzeb rozumienia dokumentacji i kontaktu z klientem).

Co możesz zyskać?

Otwarty, szczery zespół;

Atmosferę pracy opartą na dużej dawce zrozumienia siły współpracy, zwłaszcza, że to kameralny zespół;

Międzynarodowe środowisko oraz projekty z różnych części świata;

Prywatną opiekę medyczną, kartę sportową i budżet szkoleniowy;

Pracę 100% remote;

Wynagrodzenie roczne na poziomie 168.000zł - 240.000zł

KRAZ 19622

Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.