Web Developer

Polska

14000 - 17000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Javascript:
Senior
Vue.js:
Senior
html:
Senior
css:
Senior
PHP:
Mile widziane
Miasta
Warszawa
W NBC tworzymy oprogramowania i ci膮gle szukamy innowacyjnych rozwi膮za艅.
Pomagamy klientom z bran偶y finans贸w, bankowo艣ci, medi贸w i nowych technologii poprzez m.in. rozbudow臋 zespo艂贸w deweloperskich, utrzymanie oprogramowania czy te偶 rozw贸j system贸w.
Chcesz do艂膮czy膰 do Zespo艂u, w kt贸rym b臋dziesz mia艂 wp艂yw na to, co tworzysz? Stawiasz na rozw贸j osobisty i cenisz odpowiedni feedback w pracy? Je艣li marzysz o pracy w miejscu, w kt贸rym ka偶dy dzieli si臋 wiedz膮, to NBC czeka w艂a艣nie na Ciebie!

Cieszymy si臋, 偶e tu trafi艂e艣!
Aplikuj! Nic nie tracisz, a wiele mo偶esz zyska膰 :)

Do艂膮cz do naszego teamu jako:

ZADANIA:
  • Prace developerskie przy projekcie budowy aplikacji, g艂贸wnie w obszarze vue.js do bankowo艣ci elektronicznej i dzia艂贸w back-office
  • Wsp贸艂praca w zespole, oraz z innymi dzia艂ami firmy (przek艂adanie wymaga艅 biznesowych na projekt aplikacji webowej)
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Dbanie o jako艣膰 wytwarzanego oprogramowania

OCZEKIWANIA:
  • Min. 3 lata do艣wiadczenia w tworzeniu aplikacji webowych w projektach komercyjnych
  • Do艣wiadczenie w pracy z: Javascript, Vue.js, HTML5, CSS3
  • Znajomo艣膰 obszaru RWD oraz trend贸w w dziedzinie webdesignu
  • Mile widziane: znajomo艣膰 PHP

CO OFERUJEMY?
  • Jedna rozmowa, wiele mo偶liwo艣ci
Nie jeste艣 pewien, czy projekt, na kt贸ry aplikujesz, jest dla Ciebie odpowiedni? Powied藕 nam, co chcesz robi膰, i razem z Tob膮 wybierzemy najlepsz膮 propozycj臋.
  • Projekty dopasowane do Ciebie
Zale偶y nam na Twoim zadowoleniu. Dlatego skupiamy si臋 na Twoich oczekiwaniach wobec projektu, by znale藕膰 taki, kt贸ry Ci臋 nakr臋ca.
  • Mo偶liwo艣膰 zmiany projektu
Je艣li poczujesz, 偶e ju偶 si臋 nie rozwijasz lub chcia艂aby艣 zmieni膰 bran偶臋, wystarczy 偶e nam to zg艂osisz i wsp贸lnie poszukamy nowych mo偶liwo艣ci.
  • Elastyczno艣膰 i rozw贸j
Praca w outsourcingu IT daje Ci wi臋ksz膮 elastyczno艣膰 i mo偶liwo艣ci rozwoju. Bez zmiany pracodawcy mo偶esz uczestniczy膰 w wielu projektach z r贸偶nych bran偶 u klient贸w ko艅cowych.

Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶