SRE / DevOps (Senior)

Dorwij Nerda

Poziom
Senior
Umowa
B2B
Umowa o prac臋
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
IP (LAN. WAN):
Regular
Linux:
Regular
Git:
Regular
J臋zyk angielski:
Miasta
Zdalnie
Opis

SRE / DevOps (Senior)聽

Praca zdalna聽

Bran偶a medyczna to decydowanie obszar, kt贸ry wymaga najszybszych transformacji i rewolucji AI. Zesp贸艂, do kt贸rego mo偶esz do艂膮czy膰 jest w samym sercu tej transformacji!聽聽

Tradycyjne oprogramowanie opieki zdrowotnej jest powolne, drogie i monolityczne. Wszyscy zdajemy sobie spraw臋, 偶e s艂u偶ba zdrowia wymaga reformy i nowych rozwi膮za艅, wi臋c zesp贸艂 do kt贸rego poszukujemy Administratora Sieci maj膮cego zaci臋cie DevOpsowe zamiast narzeka膰, zakasa艂 r臋kawy i zbudowa艂 platform臋 natywn膮 dla chmury, kt贸ra z pomoc膮 sztucznej inteligencji ma na celu odkrycie sposobu, w jaki pacjenci, lekarze i radiolodzy dziel膮 si臋, zarz膮dzaj膮, przetwarzaj膮 i skorzystaj z ogromnych ilo艣ci danych w opiece zdrowotnej XXI wieku.

Miejsce Pracy

Praca 100% Home Office聽

Wynagrodzenie

Dogadamy si臋 ;)聽

Jakie b臋d膮 Twoje zadania?

Tworzenie i utrzymanie skalowalnego i niezawodnego systemu;聽

Praca na stylu Site Reliability Enginieringu i DevOps;聽聽

Czynno艣ci automatyzuj膮ce prac臋, usprawnianie monitoringu, dopracowywanie metryk, skalowanie oraz wdra偶anie nowych funkcjonalno艣ci;聽

Analiza postmortem;

Oko艂o 50% twojego czasu b臋dzie wype艂nione programowaniem;聽聽

Czego oczekujemy?

Wykszta艂cenia wy偶szego in偶ynieryjnego/technicznego;聽聽

Backgroundu sieciowego/systemowego w po艂膮czeniu z umiej臋tno艣ci膮 pisania kodu;聽

Bardzo dobrej znajomo艣ci聽 systemu Linux;

Znajomo艣ci sieci IP (LAN, WAN);

Znajomo艣ci systemu kontroli wersji git;

Znajomo艣ci j臋zyk贸w skryptowych / umiej臋tno艣ci przypisania kod贸w w jeden, sp贸jny j臋zyk;聽

Znajomo艣ci j臋zyka angielskiego na poziomie umo偶liwiaj膮cym czytanie dokumentacji technicznej.

Co mo偶esz zyska膰?

Prac臋 w jednym z najbardziej obiecuj膮cych start-up贸w technologicznych w bran偶y medycznej;聽

Najnowszy sprz臋t techniczny;聽

Konkurencyjne wynagrodzenie rosn膮ce wraz z Twoim do艣wiadczeniem;聽聽

Kompleksowe ubezpieczenie medyczne.聽

KRAZ 19622

Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶