Senior .NET Developer

20000 - 25000 PLN

Poziom
Senior
Umowa
B2B
Wielkość firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
.NET:
Senior
C#:
Senior
WCF:
Regular
Entity Framework:
Regular
ADO.NET:
Regular
T-SQL:
Regular
WCF/WebAp:
Miasta
Zdalnie

Czy masz doświadczenie w budowaniu wysokowydajnych i niezawodnych aplikacji, posiadasz umiejętność pisania czytelnych kodów i bibliotek oraz szukasz rozwojowej roli Senior .NET Developera?

Mamy dla Ciebie idealną ofertę, w której znajdziesz zrównoważony balans dynamiki ze stabilizacją!

Miejsce Pracy

100% Home Office

Wynagrodzenie

120 zł - 150 zł/h B2B

Jakie będą Twoje zadania?

  • Wdrażanie nowych rozwiązań, ze szczególnym uwzględnieniem skalowalności i wydajności;
  • Identyfikacja i naprawa pojawiających się błędów;
  • Ścisła współpraca z pozostałymi członkami zespołu, w tym z Project Managerem zarówno w Polsce jak i współpracownikami ze Szwajcarii;
  • Udział w ustalaniu priorytetów i planowaniu;

Czego oczekujemy?

  • Minimum 5-cio letniego doświadczenia z frameworkiem .NET i C#;
  • Bardzo dobrej znajomości WCF, Entity Framework, ADO.NET, T-SQL;
  • Doświadczenia we wdrażaniu aplikacji wielowątkowych;
  • Doświadczenia we wdrażaniu usług internetowych z WCF lub WebApi;
  • Doświadczenia z Angular, a także myślenia analitycznego i koncepcyjnego;
  • Solidnej wiedzy z zakresu projektowania, rozwoju i utrzymania systemów danych przedsiębiorstwa;
  • Doświadczenia w pracy z Microsoft SQL Server i NoSQL lub magazynami danych;
  • Wiedzy i doświadczenia we wdrażaniu automatycznych platform testowych (framework Specflow lub podobne) oraz testów jednostkowych;
  • Mile widziany: Doświadczony praktyk metodologii, standardów i procedur rozwojowych z dużymi umiejętnościami w zakresie modelowania danych;

Co możesz zyskać?

    • Międzynarodowy zespół w którym procesy jak i relacje zespołowe pracują jak w “szwajcarskim zegarku’;
    • Pracę asynchroniczną z Twojego własnego biura z elastycznymi godzinami pracy;
    • Możliwość awansów pionowych i poziomych;
    • Wynagrodzenie roczne na poziomie 230 000 zł - 302 000 zł.

KRAZ 19622

Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.