IT Software Engineer

Dorwij Nerda

14000 - 22000 PLN

Regular
Umowa
Umowa o prac臋
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
.Net Framework:
Senior
C#:
Senior
WPF:
Senior
WCP:
Senior
ASP.NET:
Senior
SQL:
Senior
J臋zyk angielski:
Miasta
Tychy

Naszym klientem jest聽jeden z najwi臋kszych dostawc贸w w zakresie rozwi膮za艅 i us艂ug elektroinstalacyjnych聽 na arenie mi臋dzynarodowej.

Poszukuje do艣wiadczonego IT Software Engineera, kt贸ry do艂膮czy do zespo艂u rozwijaj膮cego oprogramowanie wspieraj膮ce dla instalacji elektrycznych.

Je偶eli pragniesz stabilizacji zawodowej, 艣wietnie odnajdujesz si臋 w mi臋dzynarodowym 艣rodowisku, a tak偶e lubisz zdobywa膰 now膮 wiedz臋 oraz dzieli膰 swoim do艣wiadczeniem to koniecznie zaaplikuj!

Miejsce Pracy

Tychy

Wynagrodzenie

14.000 - 22.000z艂 UoP

Jakie b臋d膮 Twoje zadania?

  • Prace koncepcyjne architektury oprogramowania i dostarczanie solidnych produkt贸w zwi膮zanych z wewn臋trznymi standardami (np. cyberbezpiecze艅stwem) i 偶膮daniami funkcjonalnymi,
  • Tworzenie rozwi膮za艅 i aplikacji dla projekt贸w,
  • Przegl膮danie architektury i ustalanie nowych termin贸w dla wyda艅 z klientami,
  • Zapewnianie sta艂ej aktualno艣ci wiedzy zespo艂贸w programist贸w,
  • Zbieranie specyfikacji i dostarczanie rozwi膮za艅 dla organizacji klienta w oparciu o zrozumienie domeny lub technologii,
  • Pokazywanie klientowi innowacyjnych rozwi膮za艅 i wdra偶anie najlepszych praktyk bran偶owych,
  • Podejmowanie decyzji na podstawie i formu艂owanie zalece艅 na podstawie analizy plus贸w i minus贸w w danych rozwi膮zaniach,
  • Przewidywanie kiedy b臋dzie potrzeba zmiany architektury i przygotowanie organizacje do tego procesu,
  • Monitorowanie integralno艣ci aplikacji w czasie eksploatacji system贸w,
  • Przygotowywanie dokumentacji,
  • Przygotowywanie interfejs贸w dla produkt贸w, kt贸re zostan膮 wkr贸tce wydane,

Czego oczekujemy?

  • Solidnego do艣wiadczenia w pracy z聽.Net Framework, C#, WPF, WCP, ASP.NET,聽 serwerami SQL i innych zaawansowanych technologii w Windowsie,
  • Bardzo dobrego zrozumienia tematyki聽DevOPS,聽
  • Umiej臋tno艣ci pracy z kilkoma projektami naraz,
  • Umiej臋tno艣ci analizowania i samoorganizacji,
  • Bardzo dobrej umiej臋tno艣ci zarz膮dzania czasem,
  • Wysokiej kultury osobistej w mowie i pi艣mie,
  • Umiej臋tno艣ci rozwi膮zywania problem贸w,
  • Od 5 do 8 lat do艣wiadczenia w pracy z rozwi膮zaniami IT i middleware
  • Znajomo艣ci j臋zyka angielskiego w mowie i pi艣mie przynajmniej na poziomie B2
  • Znajomo艣ci j臋zyka polskiego w mowie i pi艣mie przynajmniej na poziomie B1
  • Mile widziane: Znajomo艣ci Azure Cloud, Powershell, .NET 6, REST, Message Queuing,聽 komunikacji OPC-UA聽
  • Znajomo艣膰 metodologii Agile to du偶y plus.

Co mo偶esz zyska膰?

  • Prac臋 w mi臋dzynarodowym zespole, kt贸ry pos艂uguje si臋 g艂贸wnie j臋zykiem angielskim,聽
  • Wynagrodzenie roczne na poziomie 168.000-264.000z艂
  • Prac臋 w stabilnej firmie, b臋d膮c膮 liderem na rynku,
  • Szanse na rozwini臋cie nowych umiej臋tno艣ci w czasie i poza czasem pracy,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie a ponadto premie i niefinansowe benefity.

nr KRAZ 19622

Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶