JavaScript Engineer

Dorwij Nerda

28000 - 33000 PLN

Regular
Senior
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
JavaScript:
Regular
HTML5:
Regular
Angular:
Regular
Rx.js:
Regular
ECMAScript:
Regular
TypeScript:
Miasta
Zdalnie

Popularna ameryka艅ska platforma handlowa poszukuje do艣wiadczonego JavaScript Engineera, kt贸ry wesprze ich za艂og臋 w zakresie optymalizacji wydajno艣ci portalu.

Je偶eli czerpiesz satysfakcj臋 z rozwi膮zywania z艂o偶onych problem贸w, a do ka偶dego wyzwania masz kreatywne podej艣cie to oferta dla Ciebie!

Miejsce Pracy

Home Office.

Wynagrodzenie

28.000-33.000 PLN netto B2B

Jakie b臋d膮 Twoje zadania?

  • Identyfikowanie przyczyn problem贸w u偶ytkownik贸w i poszukiwanie rozwi膮za艅,
  • Poprawa wydajno艣ci interfejsu,
  • Stosowanie test贸w automatycznych,聽
  • Optymalizacja aplikacji JavaScript/HTML5.

Czego oczekujemy?

  • Minimum聽5 lat do艣wiadczenia z JavaScript,
  • Do艣wiadczenia w pracy z聽HTML5, Angular, Rx.js, ECMAScript oraz TypeScript,
  • Umiej臋tno艣ci stosowania聽test贸w automatycznych(unit testing)
  • Znajomo艣ci聽j臋zyka angielskiego na poziomie min. B2,
  • Kreatywnego podej艣cia do rozwi膮zywania codziennych problem贸w oraz umiej臋tno艣ci wdra偶ania w艂asnych pomys艂贸w.

Co mo偶esz zyska膰?

  • Wygod臋聽pracy zdalnej聽w domowym zaciszu,聽
  • Wynagrodzenie na poziomie 330.000-390.000 PLN w skali roku,
  • Bezp艂atna opiek臋 zdrowotn膮
  • Prac臋 w do艣wiadczonym, mi臋dzynarodowym zespole,
  • Okazj臋 do poszerzania wiedzy聽w ramach bud偶etu szkoleniowego i podczas konferencji bran偶owych,
  • Zwrot koszt贸w na sprz臋t,
  • Mo偶liwo艣膰 uczestnictwa w zagranicznych wyjazdach integracyjnych(Londyn, Nowy York)

nr KRAZ聽19622

Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶