Senior C++ Developer

Dorwij Nerda

30000 - 35000 PLN

Poziom
Senior
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
C++:
Senior
JavaScript:
Regular
TypeScript:
Regular
Perl:
Regular
REST API:
Regular
FIX:
Miasta
Zdalnie

Popularna ameryka艅ska platforma handlowa poszukuje do艣wiadczonego C++ Dewelopera, kt贸remu nie straszne 偶adne wyzwanie.

Je偶eli czerpiesz satysfakcj臋 z rozwi膮zywania z艂o偶onych problem贸w i odnajdywania sposob贸w na udoskonalenie dotychczasowych rozwi膮za艅, a dodatkowo do ka偶dego wyzwania podchodzisz kreatywnie to ta oferta jest w艂a艣nie dla Ciebie!

Miejsce Pracy

Home Office.

Wynagrodzenie

30.000 - 35.000 PLN netto B2B /mies.

Jakie b臋d膮 Twoje zadania?

  • Praca z obszern膮 baz膮 kodu, wymagaj膮c膮 wnikliwego podej艣cia przy jej rozwijaniu i utrzymywaniu,
  • Zrozumienie i ulepszanie obecnej bazy dla istniej膮cych klas aktyw贸w w ramach zastanej infrastruktury,
  • Dok艂adne testowanie przy u偶yciu skrypt贸w i symulator贸w test贸w o niskim op贸藕nieniu,
  • Poprawa wydajno艣ci systemu poprzez identyfikowanie wadliwych element贸w w procedurach i kodzie,
  • Wsp贸艂praca z product managerami w zakresie okre艣lenia wymaga艅 projektu i specyfikacji,
  • Wsparcie drugiej linii w odpowiedziach na zapytania dotycz膮ce cen w 艣rodowiskach programistycznych i produkcyjnych.

Czego oczekujemy?

  • Minimum聽5 lat do艣wiadczenia w tworzeniu korporacyjnych system贸w dzia艂aj膮cych w czasie rzeczywistym dla wielu u偶ytkownik贸w,
  • Do艣wiadczenia聽z C++聽(najlepiej w najnowszych wersjach),
  • Do艣wiadczenia w聽architekturze korporacyjnej聽(serwer kliencki, systemy wielowarstwowe),
  • Umiej臋tno艣ci szybkiego przyswajania wiedzy i wykorzystania jej do usprawnienia system贸w w przedsi臋biorstwie,
  • Wykszta艂cenia informatycznego,
  • Sprawnej komunikacji werbalnej i tekstowej,
  • Do艣wiadczenia w pracy ze聽skryptami (JavaScript, TypeScript, Perl) REST API, FIX聽oraz聽protoko艂em binarnym,
  • Umiej臋tno艣ci w zakresie programowania sieciowego, TCP/IP i聽 relacyjnych baz danych.

Co mo偶esz zyska膰?

  • Wygod臋聽pracy zdalnej聽w domowym zaciszu,聽
  • Wynagrodzenie do 420.000 PLN w skali roku,
  • Bezp艂atna opiek臋 zdrowotn膮
  • Prac臋 w do艣wiadczonym, mi臋dzynarodowym zespole,
  • Okazj臋 do poszerzania wiedzy聽w ramach bud偶etu szkoleniowego i podczas konferencji bran偶owych,
  • Zwrot koszt贸w na sprz臋t,
  • Mo偶liwo艣膰 uczestnictwa w zagranicznych wyjazdach integracyjnych聽(Londyn, Nowy York)

nr KRAZ聽19622

Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶