DevOps Engineer

Dorwij Nerda

40000 - 59440 PLN

Regular
Senior
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Linux:
Senior
Web3/ Blockchain:
Regular
SQL:
Regular
GIT:
Regular
Docker:
Mile widziane
Kubernetes:
Ansible:
Miasta
Zdalnie

Ciekawi Ci臋 szybko rozwijaj膮cy si臋 艣wiat Web3 a w szczeg贸lno艣ci Blockchain? Chcia艂by艣 zdoby膰 jeszcze wi臋cej wiedzy na te tematy i do艂o偶y膰 cegie艂k臋 do tego monumentu od strony biznesowej jak i technologicznej? Je艣li tak - do艂膮cz do naszego zespo艂u!

Miejsce Pracy

USA - praca w trybie Home Office, asynchroniczna - bez problem贸w zwi膮zanych z r贸偶nymi strefami czasowymi.

Wynagrodzenie

Do 13 300 USD miesi臋cznie przy B2B.

Jakie b臋d膮 Twoje zadania?

  • Wdra偶anie, zarz膮dzanie i monitorowanie infrastruktury w chmurze (AWS/GCP/DO), w celu wsparcia dzia艂a艅 zwi膮zanych z testowaniem i wydajno艣ci膮,
  • Wsp贸艂praca z zespo艂ami R&D w celu tworzenia rozwi膮za艅 optymalizuj膮cych pac臋, oraz podnosz膮cych og贸ln膮 wydajno艣膰 systemu,
  • Aktywny udzia艂 na ka偶dym etapie R&D, wsparcie estymowania zada艅 oraz ustalania planu,
  • Tworzenie technicznej dokumentacji,
  • Kontrybuowanie do projektu Milkomeda, wdra偶anie dobrych praktych zwi膮zanych z CI/CD ,
  • Implementacja mikroserwis贸w i innych narz臋dzi Milkomeda.

Czego oczekujemy?

  • Znajomo艣ci Linuxa,
  • Do艣wiadczenia w administrowaniu serwer贸w,
  • Podstawowej wiedzy w zakresie wykonywania test贸w automatyzuj膮cych i test贸w jednostkowych,
  • Umiej臋tno艣ci pisania skrypt贸w i umiej臋tno艣ci programowania pozwalaj膮cych na tworzenie niestandardowych integracji narz臋dziowych,
  • Bieg艂o艣ci w pracy z jedn膮 z technologii - Docker / Kubernetes / Ansible,
  • Do艣wiadczenia w pracy z rozwi膮zaniami chmurowymi (AWS, DigitalOcean lub inne),
  • Do艣wiadczenia w pracy z Web3 lub Blockchainem lub powi膮zanymi tematami,
  • Do艣wiadczenia w pracy z bazami danych i SQL,
  • Do艣wiadczenia w stosowaniu dobrych technik programistycznych (code review, coverage analysis, agile tracking itp.),
  • Do艣wiadczenia w pracy z GIT,
  • Dobrej znajomo艣ci j臋zyka angielskiego i wysokich zdolno艣ci komunikacyjnych,
  • Udokumentowanego do艣wiadczenia we wspieraniu developer贸w i utrzymywaniu narz臋dzi open source,
  • Wiedzy w zakresie blockchain, by艣 rozumia艂 z艂o偶one koncepty takie jak Defi, Staking, UTXO model i DAOs oraz znajomo艣ci g艂贸wnych 艂a艅cuch贸w i r贸偶nic pomi臋dzy nimi,
  • Do艣wiadczenia/ch臋ci聽 pracy w 艣rodowisku startupowym,
  • Mile widziane: do艣wiadczenie w pracy z Solana, Ethereum, Cardano lub Algorand.

Co mo偶esz zyska膰?

  • P艂atne dni wolne w tym lokalne 艣wi臋ta,
  • Asynchroniczny model pracy,
  • Bardzo mi臋dzynarodowy zesp贸艂, kt贸ry 艂膮czy jedno - pasja do rozwijania mo偶liwo艣ci!

nr KRAZ聽19622

Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶