TypeScript Lead Developer

Dorwij Nerda

40000 - 59440 PLN

Regular
Senior
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
TypeScript:
Senior
Miasta
Zdalnie

Ciekawi Ci臋 szybko rozwijaj膮cy si臋 艣wiat Web3 a w szczeg贸lno艣ci Blockchain? Chcia艂by艣 zdoby膰 jeszcze wi臋cej wiedzy na te tematy i do艂o偶y膰 cegie艂k臋 do tego monumentu, zapewniaj膮c aktualne i najwy偶szej jako艣ci wsparcie technologicznej? Je艣li tak - do艂膮cz do naszego zespo艂u!

Miejsce Pracy

USA w trybie Home Office, asynchroniczna - bez problem贸w zwi膮zanych z r贸偶nymi strefami czasowymi

Wynagrodzenie

Do 13 300 USD miesi臋cznie przy B2B.聽 聽

Jakie b臋d膮 Twoje zadania?

Tworzenie wysokiej jako艣ci i dobrze przetestowanego kodu w TypeScript,

Zapewnianie, by kod spe艂nia艂 wymogi technologiczne i biznesowe,

Udzia艂 w ka偶dym etapie R&D, oraz wyceny poszczeg贸lnych zada艅 do realizacji,

Kierowanie zespo艂em developer贸w lub in偶ynier贸w przy implementacji wymaga艅 funkcjonalnych,

Zarz膮dzanie kodem 藕r贸d艂owym i jego wersjonowanie,

Tworzenie dokumentacji technicznej,

Prototypowanie rozwi膮za艅, oraz ich walidacja,

Zdolno艣膰 do dostarczenia produkt贸w z wymagan膮 jako艣ci膮 z zachowaniem termin贸w,

Ci膮g艂e podnoszenie swoich umiej臋tno艣ci,

Czego oczekujemy?

Mocnych umiej臋tno艣ci w zakresie programowania i rozwi膮zywania problem贸w,

Minimum 5 lat do艣wiadczenia jako in偶ynier lub developer,

Doskona艂ej znajomo艣ci TypeScript,

Do艣wiadczenia w zarz膮dzaniu zespo艂em,

Znajomo艣ci web full stack, by m贸c na bie偶膮co analizowa膰 i rozwi膮zywa膰 problemy,,

Bardzo dobrej znajomo艣ci j臋zyka angielskiego w mowie i pi艣mie,

Mile widziane: do艣wiadczenia w pracy z blockchainem oraz znajomo艣膰 silnie typowanych j臋zyk贸w programowania lub/i j臋zykow programowania u偶ywanych do rozwijania system贸w (np. Rust).

Co mo偶esz zyska膰?

P艂atnie dni wolne, w tym lokalne 艣wi臋ta,

Bardzo mi臋dzynarodowy zesp贸艂, kt贸ry 艂膮czy jedno - pasja do rozwijania mo偶liwo艣ci.

nr KRAZ 19622

Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶