Senior Frontend Developer

Polska

15000 - 22000 PLN

Poziom
Senior
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
50 - 99
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
JavaScript:
Mile widziane
TypeScript:
React:
redux:
HTML:
CSS:
Miasta
Pozna艅
Opis
Do艂膮cz do zespo艂u Frontend i daj si臋 wci膮gn膮膰 w:
- Integracje kajakowe, na kt贸re zawsze trzeba zabra膰 co艣 suchego do przebrania,
- Pair programming oraz wsp贸lne rozwi膮zywanie bug贸w, na kt贸re ko艅czy si臋 cierpliwo艣膰,
- Szybkie, sensowne spotkania tak, aby zawsze by艂o kilka minut na pogaw臋dk臋!

JAKIE B臉D膭 CI臉 CZEKA艁Y ZADANIA? 聽

馃憠Wytwarzanie i rozwijanie funkcjonalno艣ci aplikacji spe艂niaj膮cej wymagania biznesowe;
馃憠Wsparcie zespo艂u poprzez wprowadzanie nowych technologii do projekt贸w;
馃憠Dba艂o艣膰 o jako艣膰 kodu poprzez przeprowadzanie code review oraz testy;
馃憠Monitorowanie jako艣ci kodu oraz optymalizacja;
馃憠Personalny rozw贸j i zdobywanie wiedzy poprzez uczestnictwo w zespo艂owych spotkaniach, gdzie dzielimy si臋 wiedz膮;

JAKIE UMIEJ臉TNO艢CI S膭 DLA NAS WA呕NE?

鉁匓ieg艂a znajomo艣膰 HTML, CSS, JavaScript, a tak偶e TypeScript ;
鉁匘o艣wiadczenie (min. 2 lata) w pracy z React oraz Redux ;
鉁匷najomo艣膰 narz臋dzi Jira, Confluence, Bitbucket (lub podobnych);
鉁匘o艣wiadczenie w pracy z narz臋dziami takimi jak Webpack lub Vite;
鉁匔h臋膰 samorozwoju i dzielenia si臋 wiedz膮 z zespo艂em;
鉁匬raktyczna wiedza z tworzenia test贸w jednostkowych i integracyjnych;
鉁匷najomo艣膰 praktyk i narz臋dzi CI, takich jak Jenkins;
鉁匲miej臋tno艣膰 analitycznego my艣lenia oraz rozwi膮zywania problem贸w;

Mile widziane: do艣wiadczenie z styled-components, React-Native;

CO DOSTANIESZ OD NAS?聽馃殌

- Mo偶liwo艣膰 wykorzystania swoich umiej臋tno艣ci do wsparcia rozwoju produkt贸w, kt贸re lecz膮,
- Umow臋 o prac臋 lub B2B,
- Mo偶liwo艣膰 pracy zdalnej i elastyczne godziny pracy,
-聽2 godziny tygodniowo na edukacj臋 i poszerzanie swoich umiej臋tno艣ci,
- 艢wie偶e聽kanapki na 艣niadanie聽ka偶dego dnia,
- Mo偶liwo艣膰 uczestniczenia w kursie j臋zykowym w godzinach pracy (do wyboru聽angielski,聽hiszpa艅ski聽i聽niemiecki)
- Najciekawszych nowych znajomych na 艣wiecie!

Krok 1聽- Aplikuj! (Je艣li obszary naszych zainteresowa艅 si臋 pokryj膮, to skontaktujemy si臋 z Tob膮 w przeci膮gu聽3 dni roboczych).
Krok 2聽- Telefon z zaproszeniem na spotkanie online (5 minut).
Krok 3聽- Spotkanie online z cz艂onkiem zespo艂u People Experience.
Krok 4聽- Spotkanie techniczne z cz艂onkami zespo艂u.
Krok 5聽- Zadanie (opcjonalnie).
Krok 6聽- Obustronna decyzja!聽

P.S. Je艣li przy kt贸rym艣 z obszar贸w masz w膮tpliwo艣ci, nic straconego! Odezwij si臋 do nas, wsp贸lnie pomy艣limy nad alternatywnymi mo偶liwo艣ciami dopasowanymi do Ciebie!聽
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶