ADMINISTRATOR SYSTEM脫W/DEVOPS

Polska

15120 - 18480 PLN

Regular
Umowa
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Pracodawca nie ma 偶adnych wymaga艅 technologicznych
Miasta
Warszawa
Opis
TWOJA ROLA I PROJEKT:
Poszukujemy Administratora System贸w, kt贸ry b臋dzie dba膰 w Decerto o bie偶膮ce utrzymanie i rozw贸j firmowej infrastruktury serwerowej wykorzystywanej w procesie tworzenia oprogramowania na potrzeby w艂asne oraz naszych Klient贸w.

Je艣li posiadasz wymienione ni偶ej kompetencje, jeste艣 osob膮 odpowiedzialn膮, lubisz pracowa膰 z lud藕mi oraz cenisz przyjacielsk膮 atmosfer臋 w pracy 鈥 dobrze trafi艂e艣!
Stawiamy na wzajemn膮 uczciwo艣膰, otwarto艣膰 i zaufanie. Jeste艣my elastyczni wobec potrzeb naszych pracownik贸w i tego samego oczekujemy.

Oprogramowanie, z kt贸rym b臋dziesz mia艂 styczno艣膰:聽鈥
Nginx, Apache, Tomcat, Haproxy,
  • Corosync,
  • Proxmox, Docker, Kubernetes,
  • Zabbix, Grafana,
  • Ceph,
  • Mssql, OracleDBMS, PostgreSQL,
  • Openvpn, *Swan,
  • Ansible,
Wsp贸艂praca B2B,
stawka: do 110/h netto.

TWOJE ZADANIA:
  • W zale偶no艣ci od preferencji i do艣wiadczenia 鈥 zakres obowi膮zk贸w obejmuj膮cy bardziej zadania Admina lub DevOpsa.
  • Konfiguracja serwer贸w opartych na systemie Linux oraz monitoring dzia艂aj膮cych na nich us艂ug.
  • Rozbudowa 艣rodowiska serwer贸w o nowe aplikacje zgodnie z potrzebami developer贸w i klient贸w.
  • Wsparcie zespo艂贸w programistycznych przy tworzeniu i utrzymaniu 艣rodowisk dev / test.
  • Analiza i rozwi膮zywanie problem贸w pojawiaj膮cych si臋 w infrastrukturze.
  • Rozwijanie dokumentacji.
  • Codzienna wsp贸艂praca z zespo艂em Decerto i pomoc w rozwi膮zywaniu bie偶膮cych problem贸w technicznych.
DO艁膭CZ DO #DECERTOTEAM JE艢LI:
  • Dobrze znasz system Linux i masz min. 3 lata do艣wiadczenia w pracy w tym 艣rodowisku jako Admin lub Junior/Mid DevOps.
  • Wiesz jak dzia艂aj膮 i potrafisz skonfigurowa膰 najcz臋艣ciej u偶ywane us艂ugi spotykane w 艣rodowisku linuxowym.
  • Posiadasz anielsk膮 cierpliwo艣膰 dla u偶ytkownik贸w (szczeg贸lnie tych co wiedz膮 lepiej od ciebie, ale z jakiego艣 powodu jednak poprosili ciebie o pomoc ;) ).
  • Lubisz porz膮dek i automatyzacj臋 proces贸w (Ansible).
  • Posiadasz znajomo艣膰 wirtualizacji (KVM, Docker).
  • 呕aden kryzys infrastruktury Ci niestraszny.
  • Rozumiesz j臋zyk angielski (poziom B1).
  • Wiesz, jak dzia艂aj膮 sieci LAN.
  • Rozumiesz regu艂y iptables, wiesz do czego s艂u偶y routing.
  • Znasz, przynajmniej w og贸lnym zarysie, zagadnienia z zakresu CI/CD.
SUPER, JE艢LI:
  • Znasz dzia艂ania infrastruktury AWS.
  • Znasz zagadnienia Jenkins Pipeline.
  • Znasz system Gerrit lub Gitlab.
  • Znasz systemy Atlassian (JIRA/Confluence).
  • Znasz zagadnienia z konfiguracji/administracji serwerami RDBMS: Oracle/MSSQL.
  • Masz do艣wiadczenie w pracy z Kubernetes.
CZEKA NA CIEBIE:
  • Tryb pracy: hybrydowo (1-2 dni w tygodniu w biurze w Warszawie ul. Wo艂oska).
  • Bud偶et rozwojowy 2000,- pln netto / rok.
  • Finansowane certyfikaty Oracle i Microsoft.
  • Do艣wiadczony zesp贸艂 z du偶ym know-how.
  • Opieka medyczna, Karta sportowa i Ubezpieczenie na 偶ycie.
  • Wewn臋trzne szkolenia techniczne (i nie tylko).
  • P艂aska struktura, wp艂yw na dzia艂ania firmy.
  • Wyjazdy integracyjne.