ADMINISTRATOR SYSTEMÓW/DEVOPS

Polska

15120 - 18480 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielkość firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Pracodawca nie ma żadnych wymagań technologicznych
Miasta
Warszawa
Opis
TWOJA ROLA I PROJEKT:
Poszukujemy Administratora Systemów, który będzie dbać w Decerto o bieżące utrzymanie i rozwój firmowej infrastruktury serwerowej wykorzystywanej w procesie tworzenia oprogramowania na potrzeby własne oraz naszych Klientów.

Jeśli posiadasz wymienione niżej kompetencje, jesteś osobą odpowiedzialną, lubisz pracować z ludźmi oraz cenisz przyjacielską atmosferę w pracy – dobrze trafiłeś!
Stawiamy na wzajemną uczciwość, otwartość i zaufanie. Jesteśmy elastyczni wobec potrzeb naszych pracowników i tego samego oczekujemy.

Oprogramowanie, z którym będziesz miał styczność: ‍
Nginx, Apache, Tomcat, Haproxy,
  • Corosync,
  • Proxmox, Docker, Kubernetes,
  • Zabbix, Grafana,
  • Ceph,
  • Mssql, OracleDBMS, PostgreSQL,
  • Openvpn, *Swan,
  • Ansible,
Współpraca B2B,
stawka: do 110/h netto.

TWOJE ZADANIA:
  • W zależności od preferencji i doświadczenia – zakres obowiązków obejmujący bardziej zadania Admina lub DevOpsa.
  • Konfiguracja serwerów opartych na systemie Linux oraz monitoring działających na nich usług.
  • Rozbudowa środowiska serwerów o nowe aplikacje zgodnie z potrzebami developerów i klientów.
  • Wsparcie zespołów programistycznych przy tworzeniu i utrzymaniu środowisk dev / test.
  • Analiza i rozwiązywanie problemów pojawiających się w infrastrukturze.
  • Rozwijanie dokumentacji.
  • Codzienna współpraca z zespołem Decerto i pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów technicznych.
DOŁĄCZ DO #DECERTOTEAM JEŚLI:
  • Dobrze znasz system Linux i masz min. 3 lata doświadczenia w pracy w tym środowisku jako Admin lub Junior/Mid DevOps.
  • Wiesz jak działają i potrafisz skonfigurować najczęściej używane usługi spotykane w środowisku linuxowym.
  • Posiadasz anielską cierpliwość dla użytkowników (szczególnie tych co wiedzą lepiej od ciebie, ale z jakiegoś powodu jednak poprosili ciebie o pomoc ;) ).
  • Lubisz porządek i automatyzację procesów (Ansible).
  • Posiadasz znajomość wirtualizacji (KVM, Docker).
  • Żaden kryzys infrastruktury Ci niestraszny.
  • Rozumiesz język angielski (poziom B1).
  • Wiesz, jak działają sieci LAN.
  • Rozumiesz reguły iptables, wiesz do czego służy routing.
  • Znasz, przynajmniej w ogólnym zarysie, zagadnienia z zakresu CI/CD.
SUPER, JEŚLI:
  • Znasz działania infrastruktury AWS.
  • Znasz zagadnienia Jenkins Pipeline.
  • Znasz system Gerrit lub Gitlab.
  • Znasz systemy Atlassian (JIRA/Confluence).
  • Znasz zagadnienia z konfiguracji/administracji serwerami RDBMS: Oracle/MSSQL.
  • Masz doświadczenie w pracy z Kubernetes.
CZEKA NA CIEBIE:
  • Tryb pracy: hybrydowo (1-2 dni w tygodniu w biurze w Warszawie ul. Wołoska).
  • Budżet rozwojowy 2000,- pln netto / rok.
  • Finansowane certyfikaty Oracle i Microsoft.
  • Doświadczony zespół z dużym know-how.
  • Opieka medyczna, Karta sportowa i Ubezpieczenie na życie.
  • Wewnętrzne szkolenia techniczne (i nie tylko).
  • Płaska struktura, wpływ na działania firmy.
  • Wyjazdy integracyjne.
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.