Java Developer

Polska

22000 - 30000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielkość firmy
10 - 24
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Java:
Mile widziane
PostgreSQL:
Spring:
SQL:
REST:
json:
Miasta
Zdalnie, Warszawa
Naszym klientem jest polska firma informatyczna, zaopatrująca prestiżowych klientów biznesowych w zaawansowane rozwiązania technologiczne. W związku ze wzrostem organizacji poszukujemy osoby na stanowisko Java Developer, która dołączy do jednego z dwóch zespołów IT – pierwszy z nich zajmuje się rozwojem i utrzymaniem technologii, umożliwiającej użytkownikowi samodzielne inwestowanie, doradztwo oraz obserwację stanu rynku kapitałowego. Drugi zespół odpowiada za utrzymanie autorskiego systemu ERP, a także usprawnia procesy biznesowe za pomocą sztucznej inteligencji.

 Twój zakres obowiązków:
- rozwój i tworzenie obecnego oprogramowania dla biur maklerskich w języku Java 8/11,
- prace nad rodziną systemów, wspierających inwestorów giełdowych,
- praca w zespole zgodnie z podejściem Agile,
- przeprowadzanie testów oprogramowania,
- praca nad rozwojem i utrzymaniem autorskiego systemu ERP, wdrożonego w 55 krajach,
- unowocześnianie istniejącego produktu, wdrażanie elementów AI oraz analizy behawioralnej użytkowników.

Wymagania pracodawcy:
- min. 2letnie doświadczenie w programowaniu w języku Java 8 (lub wyżej)
- znajomość i umiejętność wykorzystania zagadnień Spring, REST API, JSON, SQL, PostgreSQL,
- umiejętność pracy w metodyce Agile i Scrum,
- znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym,
- otwartość, inicjatywa, chęć współpracy i dzielenia się pomysłami.

Mile widziane:
- znajomość: Angular, CSS3, JavaScript, Git, Jira, C# (.NET), SQL, HTML5, TypeScript, XML/XSD/XSL, JSON,
- wiedza na temat programowania obiektowego, wzorców i anty-wzorców,
- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

 Pracodawca oferuje:
- pracę w 100% zdalną
- pracę w międzynarodowym środowisku,
- wsparcie doświadczonego, skutecznego zespołu specjalistów,
- możliwości rozwoju zawodowego i osobistego w wewnętrznym centrum szkoleniowym,
- umowę o pracę lub kontakt B2B w zależności od preferencji kandydata,
- bogaty pakiet benefitów
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.