.NET Developer (środowisko Linux)

Polska

14000 - 20000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielkość firmy
25 - 49
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
C#:
Mile widziane
netcore:
Miasta
Zdalnie
Opis
HEJ :)

Poszukujemy .Net Developera dla firmy zajmującej się rozwojem platformy Low-Code (autorskie środowisko do tworzenia wydajnych i bezpiecznych aplikacji dedykowanych dla organizacji).

Liczba etatów: 1

Miejsce pracy: Praca zdalna - Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
Zespół developerów: 13 osób - firma systematycznie powiększa swój zespół

O projekcie:
Firma pracuje nad projektem platformy Low-Code, która ma być wykorzystywana przez zespoły konsultantów/programistów biznesowych definiujących aplikacje dla klientów wielu branża (bankowość, ubezpieczenia, procesy produkcyjne i logistyczne). Platforma ostatecznie będzie produktem SaaS, ale obecnie firma skupia się nad optymalizacją procesów wytwarzania oprogramowania, podniesieniem bezpieczeństwa i skalowalności poprzez definiowanie specjalizowanych mikroserwisów oraz migrację CI/CD na platformę docker/kubernetes.

Jak będzie wyglądał Twój zakres obowiązków:
• Projektowanie i implementowanie usług (REST sevices) w języku c# (.Net 5.0) w podejściu CQRS
• Projektowanie i implementacja testów jednostkowych (mockowanych)
• Projektowanie i implementacja testów integracyjnych
• Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej i funkcjonalnej systemu
• Wsparcie przy projektowaniu testów wydajnościowych
• Wsparcie w procesie analizy wymagań
• Aktywne uczestnictwo w procesach Agile w trakcie cyklów wydawniczych
• Ciągłe usprawnianie procesów w zakresie zapewnienia jakości danych

Niezbędne kwalifikacje:
• Doświadczenie zawodowe związane z .Net/C# na platformie Linux oraz doświadczenie w .NET Core/.Net 5.0 i wyżej
• Doświadczenie w realizacji projektów informatycznych w technologiach: C#, .NET, .NET Core, SQL, MVC.NET, ASP.NET Core Web API
• Znajomość MS SQL Server 2019
• Bardzo dobra znajomość wzorców projektowych
• Umiejętność testowania modułowego, automatyzacji testów, doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych
• Znajomość architektury mikroserwisów
• Znajomość systemów kolejkowych (preferowany Rabbit)
• Znajomość j. angielskiego B1-B2

to czekamy właśnie na Ciebie!

W zamian za swoją pracę otrzymasz:
• Wynagrodzenie podstawowe dostosowane do posiadanego doświadczenia: do 20 000 zł netto (B2B)
• Możliwość dostosowania warunków pracy do indywidualnych potrzeb - Praca zdalna w elastycznych godzinach rozpoczęcia pracy (Pon. - Pt.) lub stacjonarnie w Rzeszowskim biurze (stanowisko pracy wyposażone w dogodne dla Ciebie sprzęty sprzyjające komfortowi pracy)
• Wyzwania zawodowe gwarantujące stały rozwój umiejętności - praca przy projekcie w najnowszych technologiach oraz przy platformie która jest nowością na rynku
• Możliwość realizowania własnych pomysłów
• Dofinansowanie do szkoleń
• Karta Multisport
• Ubezpieczenie na życie
Prześlij nam swoje Cv na adres e-mail: k.kaszycki@grhpolska.com

MASZ PYTANIA?
Zadzwoń: 501-726-511

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.