Analityk Biznesowy

Madiff

15400 - 18700 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
100 - 249
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
IBM Cognos:
Regular
SQL zapytania:
Miasta
Zdalnie, Krak贸w
Opis

Opis stanowiska聽

聽聽przygotowywanie jednorazowych paczek danych dla potrzeb obs艂ugi audytu, proces贸w s膮dowych, analiz bankowych;

聽聽przygotowywanie cyklicznych raport贸w dla r贸偶nych jednostek z tytu艂u obs艂ugi proces贸w raportowych lub proces贸w backoffice;

聽聽udzia艂 w projektach budowy hurtowni danych i data mart贸w w zakresie analizy potrzeb biznesowych, analizy 藕r贸de艂 danych, modelowania danych i budowy proces贸w ETL

聽 聽 聽 聽 聽 聽 聽 Wymagania

聽聽min 2 lata do艣wiadczenia na podobnym stanowisku

聽聽znajomo艣膰 zagadnie艅 bankowych (podstawowe poj臋cia bankowo艣ci: aktywa, pasywa, kredyty, depozyty, derywaty, odsetki, bilans, rachunek wynik贸w).

聽聽praktyczna umiej臋tno艣膰 tworzenia zapyta艅 SQLowych (select, join, agregacja)

路聽 znajomo艣膰 narz臋dzia IBM Cognos (tworzenie raport贸w);

聽聽dobra znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego

Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶