Java Developer

Polska

14200 - 19300 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
100 - 249
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Java:
Mile widziane
PostgreSQL:
Spring:
springboot:
Miasta
Zdalnie, Tr贸jmiasto, Warszawa
Opis
Zadania:
  • Realizacja zada艅 developerskich; rozw贸j platformy bankowo艣ci elektronicznej聽 (Java 17, Spring, Spring Boot, PostgreSQL, AWS, Kafka, Mikroserwisy)
  • Aktywny udzia艂 w inicjatywach poprawiaj膮cych procesy wytwarzania oprogramowania w organizacji
  • Sta艂a wsp贸艂praca z pozosta艂ymi cz艂onkami zespo艂u projektowego

Oczekujemy:
  • Minimum trzyletniego do艣wiadczenia komercyjnego w programowaniu w Java
  • Bardzo dobrej znajomo艣ci frameworka Spring
  • Znajomo艣ci SQL oraz relacyjnych baz danych聽
  • Znajomo艣ci GIT聽
  • Do艣wiadczenia w pracy z kolejkami (najlepiej Kafka)
  • Bardzo dobrej znajomo艣ci j臋zyka angielskiego - min. B2
  • Umiej臋tno艣ci pracy w zespole
  • Pasji programowania

Mile widziane:
  • Znajomo艣膰 AWS
  • Do艣wiadczenie z architektur膮 system贸w rozproszonych

Oferujemy/mo偶esz liczy膰 na:
  • Elastyczny czas pracy, mo偶liwo艣膰 pracy zdalnej lub w biurze
  • D艂ugofalow膮 wsp贸艂prac臋 i stabilne zatrudnienie na podstawie wybranej formy zatrudnienia odpowiadaj膮cej Twoim potrzebom
  • Mo偶liwo艣膰 rozwoju w kierunku zarz膮dzania zespo艂em lub projektem
  • Wynagrodzenie podane jest w formie netto + VAT i zale偶ne jest od oceny poziomu kompetencji
  • Bezpiecze艅stwo zatrudnienia wynikaj膮ce z zapewnienia ci膮g艂o艣ci projekt贸w
  • Swobodn膮 atmosfer臋 bez korporacyjnych standard贸w, work-life balance
  • Prywatn膮 opiek臋 medyczn膮 i dofinansowanie do Karty Multisport
  • Zaj臋cia j臋zyka angielskiego w ma艂ych grupach
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶