Frontend Developer (Vue.js) Mid/Senior

Polska

7000 - 16000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielkość firmy
1 - 9
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Pracodawca nie ma żadnych wymagań technologicznych
Miasta
Warszawa
MAIN Kube jest polską firmą założoną przez dwóch pasjonatów. Aktualnie jesteśmy 8 osobowym Teamem i pracujemy nad aplikacją wspierającą tworzenie oprogramowania i pracę z chmurami obliczeniowymi.

Rozwijamy się i szukamy nowych osób do zespołu na stanowisko Front-End Developer (Vue.js).

Jeżeli jesteś programistą i napisałeś już kilka programów w technologii JS/TS/AngularJS/ReactJS/VueJS., oraz cenisz sobie pracę zespołową to jesteś idealnym kandydatem!

O nas:
  • Pracujemy nad aplikacją wspomagającą tworzenie oprogramowania i pracę z chmurami obliczeniowymi
  • Na co dzień pracujemy z biura w Warszawie (Mokotów - Metro Racławicka)
  • Do tworzenia front-endu wykorzystujemy Vue.js 3 oraz TypeScript, wraz z innymi nowoczesnymi narzędziami towarzyszącym tym technologiom oraz własne dedykowane narzędzia, które ułatwiają nam codzienną pracę
  • Pracujemy w metodologii zwinnej, tj. Kanban, Scrum
  • Pracujemy (głównie) w języku polskim, ale znajomość języka angielskiego będzie potrzebna (min. poziom B1-B2)
  • Masz możliwość współpracy z doświadczonymi ludźmi, od których możesz się uczyć i wymieniać wiedzą
  • Tworzymy niebanalne, wymykające się schematom miejsce pracy i udowadniamy, że po sukces można sięgać bez nadęcia i z dystansem
Zakres obowiązków:
  • Tworzenie nowych aplikacji przy użyciu Vue.js na podstawie przedstawionej dokumentacji
  • Rozwijanie istniejących aplikacji, dodawanie funkcjonalności, pisanie testów
  • Udział w projektowaniu aplikacji (projekty są prowadzone w metodologii Agile)
  • Szkolenie się w nowych technologiach
  • Ustalanie stosu technologii przy tworzeniu nowych aplikacji
  • Integracja z zewnętrznymi API (REST, WebSocket, WebTransport)
  • Współpraca z backend developerami
To praca dla Ciebie, jeżeli:
  • Jesteś doświadczonym Frontend Developerem (2-3 lata doświadczenia)
  • Posiadasz umiejętności myślenia analitycznego, rozkładania skomplikowanych zadań na mniejsze i ich realizacji
  • Posiadasz dobrą znajomości programowania w dowolnym języku JS/TS (frontend) i/lub chęci nauczenia się Vue.JS. Jeśli nie znasz jeszcze dobrze Vue.JS, ale znasz konkurencyjne narzędzia tj. React lub Angular, to chętnie pomożemy Ci nauczyć się Vue
  • Posiadasz umiejętność pracy z Git
  • Masz chęci zdobywania nowych umiejętności, poznawania nowych narzędzi i technologii
  • Cechuje Cię pracowitość, sumienność i zaangażowanie
  • Lubisz pracować w biurze (Warszawa - Mokotów, blisko Metra Racławicka) – praca zdalna możliwa okazjonalnie
Oferujemy:
  • Możliwość dalszej nauki i rozwoju, zapewniamy obowiązkowe szkolenia w płatnym czasie pracy
  • Elastyczne godziny pracy z oknem komunikacyjnym 10:00 – 15:00
  • Pracę nad ciekawymi i rozwojowymi projektami - najnowsze technologie
  • Sprzęt do pracy
  • Liberalne podejście do tego co robimy i dużo zdrowego dystansu
  • Cenimy pasję i samodzielność, a nie kontrolę i sztywne schematy, ufamy sobie i każdy z nas robi dokładnie to, co do niego należy
  • Progresywny system wynagradzania - w miarę rozwoju i nabywania nowych umiejętności Twoje wynagrodzenie zostanie powiększone
    • Wynagrodzenie dla B2B: 7 000 – 16 000 PLN netto + VAT
  • Praca możliwa od jutra 😉
Etapy Rekrutacji:
  • ✅ wstępna rozmowa telefoniczna
  • ✅ rozmowa/spotkanie techniczne
  • ✅ wspólna decyzja

Pracuj z nami w zgranym zespole, dobrej atmosferze przy nowoczesnych technologiach i ciekawych projektach.
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.