Security Engineer

Polska

16000 - 30000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielkość firmy
50 - 99
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Pracodawca nie ma żadnych wymagań technologicznych
Miasta
Zdalnie
Lokalizacja:Biuro w Poznaniu jest możliwość pracy w biurze lub 100% zdalnie. Stanowisko: Security Engineer

Widełki: Regular (16 000 - 23 000 na B2B netto + VAT) Senior (23 000 - 30 000 na B2B netto + VAT) lub odpowiednie wynagrodzenie na UoP.

Wymagania:

  • doświadczenie pracy w obszarze security 2-3 lata dla Regular, powyżej 3 lat dla Seniora,
  • znajomość zagadnień bezpieczeństwa na poziomie sieci, baz danych, programowania, chmury, WWW
  • umiejętność programowania w jednym z języków: Java, TypeScript, JavaScript, Python; - znajomość tematyki bezpieczeństwa dotyczącą systemów Windows i Linux,
  • otwartość, chęć uczenia się nowych rzeczy, hacker mindset;

Mile widziane:

  • Znajomość większej liczby języków, szerokiego spectrum baz danych, infrastruktury mikroserwisowej,
  • znajomość: PostgreSQL / MongoDB / Neo4j / Apache Storm / Elasticsearch / Kibana,
Zakres obowiązków:

  • tworzenie bezpiecznej organizacji IT poprzez proponowanie rozwiązań organizacyjnych i narzędzi softwareowych,
  • rozwój i utrzymywanie narzędzi do wykrywania zagrożeń, np. fraudów, malware, ataków,
  • wspieranie w projektowaniu bezpiecznego oprogramowania,
  • koordynacja wewnętrznych i zewnętrznych testów penetracyjnych, audytów bezpieczeństwa,
  • szeroka współpraca z innymi działami w organizacji w zakresie doradztwa ds.bezpieczeństwa;

Benefity:

  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach, konferencjach, warsztatach,
  • dofinansowanie zajęć sportowych – karta Multisport,
  • lekcje angielskiego,
  • opieka medyczna indywidualna i rodzinna,
  • biblioteka firmowa i chillout room,
  • wyjazdy integracyjne;
Proces rekrutacyjny:

  1. Wstępna rozmowa telefoniczna około 15-20 minut
  2. Rozmowa rekrutacyjna z CIO poruszająca aspekty techniczne i miękkie około 1,5h
  3. Decyzja
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.