Programista Delphi

Polska

25200 - 25200 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielkość firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Delphi:
Mile widziane
xml:
soap:
Miasta
Zdalnie
Opis
Opis stanowiska

- implementacja, integracja, testowanie i uruchomienie oprogramowania sterującego aparaturą medyczną

- utrzymanie i rozwój autorskiego oprogramowania

- projektowanie przyszłych wymagań funkcjonalnych

- tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznej

- wstępne testy nowych funkcjonalności

Opis wymagań

- wykształcenie wyższe kierunkowe: informatyka, elektronika, automatyka lub pokrewne techniczne

- min 3-letnie doświadczenie jako Programista Delphi

- umiejętność programowania w Delphi poparta możliwością zaprezentowania własnych aplikacji

- znajomość XML i umiejętność obsługi Delphi

- znajomość SOAP i umiejętność tworzenia WebService w Deplhi

- znajomość protokołów komunikacyjnych opartych na TCP/IP, RS232, USB i ich zastosowanie w komunikacji pomiędzy urządzeniami embedded: PC Windows/Linux

- znajomość systemów kontroli wersji SVN, GIT

-dobra znajomość języka SQL, ze szczególnym uwzględnieniem funkcji w PostgreSQL 11 i 12

- umiejętność projektowania relacyjnych baz danych

- znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodne czytanie dokumentacji technicznej

- umiejętność analitycznego myślenia

Dodatkowe atuty:

- umiejętność pracy w zespole

- umiejętność programowania w języku Python

- znajomość protokołu HL7, HL7 CDA, ASTM

- zaangażowanie, rzetelność i samodzielność w realizacji powierzonych obowiązków

Oferowane korzyści

- Stałe, stabilne zatrudnienie – praca w firmie z 30-letnim doświadczeniem, stabilnej finansowo, o statusie merytorycznego lidera na rynku

- Udział w nowych projektach, w różnych technologiach, w tym dla kluczowych, wieloletnich klientów firmy

- Praca w dynamicznym, otwartym zespole, w atmosferze współpracy i zaangażowania

- Realny wpływ na powstające produkty i rozwiązania

- Możliwość rozwoju w obszarze R&D, zastosowań medycznych (badań laboratoryjnych) oraz usług globalnych

- Spersonalizowane podejście do nauki i podnoszenia kwalifikacji - udział w kursach i szkoleniach

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowę B2B

- Pracę w trybie zdalnym

- Karty sportowe (Multisport)
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.