SAP Developer

Illustro s.c.

18500 - 20800 PLN

Poziom
Senior
Umowa
Umowa o pracę
Wielkość firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
język ABAP / -OO:
Senior
system SAP MM i SRM:
Miasta
Świat
Opis

lokalizacja: Monachium (Niemcy)

Twoje obowiązki:

  • realizacja projektu od zdiagnozowania potrzeb po wdrożenie i koordynację oraz rozbudowę systemu SAP
  • udział w procesach doradczych mających na celu analizę i reorganizację procesów biznesowych pod kątem wdrożenia nowych rozwiązań
  • koordynacja projektów programistycznych przy wdrażaniu modułów aplikacji SAP MM/SRM
  • wsparcie rozwojowe dla różnych projektów SAP (realizacja m.in. projektów typu roll-out)
  • udzielanie wsparcia technicznego i konsultacji dla użytkowników systemu SAP, ścisła współpraca z poszczególnymi działami firmy
  • testowanie różnorakich nowoczesnych rozwiązań, diagnozowanie błędów i ich bieżące rozwiązywanie oraz rozwój stosowanych programów SAP ABAP
  • opracowywanie oraz wdrażanie koncepcji funkcjonalnych i technicznych poprawiających jakość pracy
  • planowanie, realizacja i rozwój specyficznego dla firmy oprogramowania SAP ABAP/4 i ABAP OO

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość systemu SAP MM i/lub SRM
  • doświadczenie w zakresie rozwoju systemu SAP ABAP / -OO
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • w ramach swojej pracy jako twórca systemu będziesz aktywnie uczestniczył w tworzeniu wysokiej jakości, innowacyjnych i stabilnych programów. Nasz system SAP jest oparty na jednej z najnowszych wersji ERP (NetWeaver 7.51)
  • udział w licznych wydarzeniach IT, które pozwolą ci na rozwój i poszerzenie twoich perspektyw zawodowych
  • współpraca z doświadczonym zespołem programistów SAP

Korzyści:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (7500€ - 8500€)
  • Bonus płacowy: 13 i 14 pensja
  • świadczenia socjalne: dodatek urlopowy, dodatki za dni wolne od pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie na niemieckich warunkach (bezpośrednio u pracodawcy)
  • work-life balance: home office, elastyczne godziny pracy oraz 30 dni urlopu
  • dodatkowe świadczenia pozapłacowe (m. in. - zabezpieczenie emerytalne)
  • Praca w stolicy Bawarii, mieście dużego biznesu, u podnóża Alp, gdzie można spędzać wolny czas

Informacji w sprawie rekrutacji udziela:

Marek Nowak
tel. 501 165 622

Administratorem danych jest ILLUSTRO Doradztwo S.C. z siedzibą w Opole 45-131, Cygana 4.

Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Więcej informacji dotyczących przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się pod linkiem Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

KRAZ: 6257

Wyślij CV
Jeszcze nikt nie wziął udziału w tej rekrutacji. Zostań pierwszym kandydatem
Wypełnienie formularza oraz przesłanie CV oznacza zgodę na przetwarzanie przez WORK4.DEV zawartych w nim danych osobowych w celach rekrutacyjnych. Więcej o przetwarzaniu danych dowiesz się tutaj. (wymagane)