Embedded Developer

Polska

10000 - 15000 PLN

Regular
Umowa
Umowa o pracę
Wielkość firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
C:
Mile widziane
C++:
Python:
AWS:
linux:
esp32:
iot:
make:
cmake:
Miasta
Łódź
Jak często masz okazję wykorzystywać technologię do rozwiązywania realnych i globalnych ludzi?

Hero Labs to firma technologiczna z misją pomocy jak większej liczbie ludzi w dbaniu o wodę — najcenniejszy zasób na świecie.
Misją Hero Labs jest rozwiązywanie rzeczywistych problemów za pomocą inteligentnej technologii. Firma łączy światowej klasy badania naukowe, wielokrotnie nagradzaną wiedzę z zakresu IoT/inteligentnego domu oraz elegancki design, tworząc inteligentne produkty, które poprawiają jakość życia ludzi (więcej o Hero Labs: https://www.hero-labs.com/pl/)

Hero Labs wykorzystuje infrastrukturę IoT oraz uczenie maszynowe, do projektowania oraz produkcji Sonic – najbardziej zaawansowanego, analitycznego wykrywacza nieszczelności wody na świecie.

Hero Labs to ambitny, dobrze finansowany start-up z utalentowanym zespołem ludzi, którzy projektują i budują najlepsze w swojej klasie rozwiązania. W Na rynku polskim Hero Labs działa od 2018 roku.

W tym momencie możesz dołączyć do zespołu Hero Labs w roli:

Miejsce pracy: Łódź (hybrydowo), Hero Labs posiada biura w Łodzi i Londynie

Codzienne zadania:

  • Będziesz odpowiedzialny za rozwój oprogramowania na urządzeniach wbudowanych. Obecnie Hero Labs pracuje głównie z procesorami ESP i 32-bitowymi Silicon Labs. W urządzeniach Hero Labs rozwija autorski protokół radiowy HeroLink, więc pomocna będzie Twoja wiedza związaną z protokołami radiowymi
  • Urządzenia Hero Labs wymagają połączenia z Internetem, dlatego docenimy Twoją znajomość warstwy komunikacyjnej i doświadczenie z usługami IoT, tj.AWS IoT Core/ Azure IoT / Google Cloud IoT
  • Podczas rozwoju produktu będziesz zaangażowany w tworzenie fabrycznych jednostek testujących i przygotowanie do testów CE
  • Twoim głównym obowiązkiem w zakresie kodowania będzie tworzenie oprogramowania wbudowanego, ale oczywiście z przyjemnością przyjmiemy Twoje zaangażowanie we współpracę z pozostałym zespołem (backend/frontend/data-science) nad nowymi funkcjami do oprogramowania
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość C/C++
  • Doświadczenie w pracy z procesorami 32-bitowymi
  • Doświadczenie w pracy z Linuksem
  • Znajomość programów Make, CMake, Python
  • Znajomość testów jednostkowych git, SQL, C++
  • Znajomość platformy Docker będzie pomocna, ale nie jest niezbędna.
Co gwarantuje Ci praca w Hero Labs:
  • Możliwość rozwoju technologicznego i wdrażania swoich pomysłów
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy B2B
  • Wynagrodzenie do 3500 euro/miesiąc
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatną opieka zdrowotna
  • Budżet szkoleniowy
  • Abonament na siłownię lub wellness
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Firmowy laptop i sprzęt
  • Bezpłatną kawę, przekąski i napoje w biurze
  • Dostęp do firmowego laboratorium sprzętowego (drukarki 3D, stojak elektroniczny) w celach prywatnych – w Polsce
  • Abonament na soczewki/okulary kontaktowe
Jeśli chcesz wywrzeć prawdziwy wpływ i zobaczyć, że Twoja praca ma znaczenie, czekamy na Ciebie. Prześlij nam swoje CV i weź udział w szybkim i przyjemnym procesie rekrutacyjnym.

Swoje CV możesz również przesłać bezpośrednio do Hero Labs: https://herolabs.recruitee.com/

Skontaktujemy się z Tobą w terminie maksymalnie 3 dni od wysłania CV.

Please send your CV with following information clause:

I consent to the processing of my personal data for the purposes necessary for the recruitment process in accordance with art. 6 section 1 letter and the general regulation of the European Parliament and of the Council (EU) on the protection of personal data of 27 April 2016, GDPR (Journal of Laws of the EU, 2016, No. 119)
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.