PHP Magento Developer

Polska

11000 - 17000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
PHP:
Mile widziane
MySQL:
magento2:
HTML:
CSS:
js:
Miasta
Zdalnie

Do zespo艂u ESKOM Software poszukujemy Programist贸w PHP z do艣wiadczeniem w pracy na platformie Magento. Realizujemy projekt w obszarze e-commerce, kt贸ry 艂膮czy idee zero waste ze sprzeda偶膮 internetow膮. Korzystamy ze Scrum'a, pracujemy zdalnie, ale jest r贸wnie偶 mo偶liwo艣膰 pracy w biurze w Warszawie lub Kielcach.

Zadania:
  • Instalacja, konfiguracja i integracja Magento 2,
  • Rozw贸j i utrzymanie funkcjonalno艣ci Magento 2 oraz aplikacji towarzysz膮cych,
  • Wsp贸艂praca z dzia艂em IT i biznesem.

Wymagania:

  • Znajomo艣膰 architektury Magento 2,
  • Dobra znajomo艣膰 PHP 8,
  • Zarz膮dzanie bazami danych (MySQL),
  • Posiadanie wiedzy dotycz膮cej technologii internetowych (HTML, JS, CSS, itp.),
  • Znajomo艣膰 system贸w wersjonowania GIT,
  • Posiadanie umiej臋tno艣ci testowania i dokumentowania kodu.

Oferujemy:

  • D艂ugoterminow膮 wsp贸艂prace i mo偶liwo艣膰 rozwoju w firmie IT,
  • Elastyczne formy wsp贸艂pracy: B2B,
  • Elastyczne godziny pracy i mo偶liwo艣膰 cz臋艣ciowej pracy zdalnej,
  • Wsp贸艂finansowanie prywatnej opieki medycznej,
  • Wsp贸艂finansowanie karty Multisport,
  • Udzia艂 w startach dru偶yny kolarskiej MTB lub bryd偶owej.
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶