Remote .NET Developer

Polska

17600 - 20800 PLN

Poziom
Senior
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
10 - 24
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Pracodawca nie ma 偶adnych wymaga艅 technologicznych
Miasta
Zdalnie
Opis
Co robimy?
  • Tworzymy aplikacj臋 webow膮 do kosztorysowania du偶ych projekt贸w z bran偶y konstrukcyjnej (jak obwodnice, lotniska). Projekt jest realizowany we wp贸艂pracy ze startupem z UK i aktualnie wchodzi w faz臋 pierwszych klient贸w - wci膮偶 czu膰 powiew nowo艣ci i 艣wie偶o艣ci :)
Opis stanowiska:
  • Rozw贸j backendu aplikacji webowej
  • Dbanie o dobre standardy i wysok膮 jako艣膰 kodu
  • Przeprowadzanie code review
Podstawowe wymagania:
  • Bardzo dobra znajomo艣膰 j臋zyka C# oraz .NET Core 5/6
  • Microservices - wiedza na temat wzorc贸w projektowych i podstawowych zasad w systemach rozproszonych
  • Znajomo艣膰 baz danych (optymalnie PostgreSQL)
  • Do艣wiadczenie w pracy z systemem kontroli wersji kodu 藕r贸d艂owego (GIT)聽
  • Umiej臋tno艣膰 tworzenia test贸w jednostkowych聽
  • Umiej臋tno艣膰 korzystania z Dockera
  • Znajomo艣膰 protoko艂贸w webowych - SMTP, HTTP
  • Znajomo艣膰 SOLID
Nie wymagamy, ale docenimy r贸wnie偶 znajomo艣膰:聽
  • ASP .NET Identity
  • Clean Architecture
  • CQRS
  • MassTransit
  • Hangfire
  • Domain Driven Design
  • RabbitMQ
  • Kubernetes
Ofert臋 kierujemy do Ciebie, je偶eli:聽
  • Lubisz, gdy Twoje pomys艂y s膮 doceniane i wdra偶ane聽
  • Cenisz sobie wysok膮 jako艣膰 kodu 聽
  • Chcesz dzieli膰 si臋 wiedz膮 i do艣wiadczeniem z reszt膮 zespo艂u聽
  • Szukasz pracy nad z艂o偶onymi systemami i ciekawymi problemami聽
  • Lubisz tworzy膰 rozwi膮zania i produkty, kt贸re maj膮 realn膮 warto艣膰 dla klient贸w聽
  • Chcesz mie膰 wp艂yw na ostateczny kszta艂t produktu聽
Naszym pracownikom zapewniamy:聽
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 聽
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prac臋 w ma艂ych zespo艂ach o p艂askiej strukturze聽
  • Wewn臋trzne szkolenia聽
  • Bud偶et na konferencje i szkolenia zewn臋trzne聽
  • Udzia艂 w mi臋dzynarodowych projektach聽
  • Mo偶liwo艣膰 pracy ca艂kowicie zdalnej (r贸wnie偶 "po pandemii")聽
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶