Full Stack Developer

Polska

14000 - 16000 PLN

Regular
Umowa
Umowa o prac臋
Wielko艣膰 firmy
10 - 24
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
PHP:
Mile widziane
Angular:
#sql:
#javascript:
node.js:
Miasta
Zdalnie, Warszawa
Opis
Opis stanowiska:

Projektowanie i programowanie aplikacji webowych (font-end / back-end);
Projektowanie struktur, algorytm贸w i baz danych;
Wsp贸艂praca z architektami system贸w, programistami i w艂a艣cicielami projektu.

Wymagania wzgl臋dem Kandydat贸w:

Znajomo艣膰 JavaScript, Angular, Node.js, TypeScript i frameworka Express;
Znajomo艣膰 PHP
Znajomo艣膰 relacyjnych baz danych oraz baz NoSQL;
Umiej臋tno艣膰 obs艂ugi narz臋dzi wspieraj膮cych typu npm, Bower, Gulp, Webpack;
Znajomo艣膰 r贸偶nych framework贸w i narz臋dzi (jQuery, Bootstrap, Less, Sass, itp.);
Znajomo艣膰 HTML, CSS/SCSS;
Umiej臋tno艣膰 pracy z repozytorium Git;
Umiej臋tno艣膰 tworzenia stron dla r贸偶nych przegl膮darek i rozdzielczo艣ci (RWD);
Ch臋膰 do poszerzania wiedzy oraz komunikatywno艣膰.

Dodatkowym atutem b臋dzie:

Znajomo艣膰 RabbitMQ, Redis i Web Sockets;
Do艣wiadczenie w pracy z docker i kubernetes;
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶