Quality Assurance Engineer

Polska

16000 - 20800 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielkość firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
testy-automatyczne:
Mile widziane
testowanie:
git:
bazy-danych:
Miasta
Zdalnie, Wrocław
W Cyclad współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami IT, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, najnowocześniejszych technologii, które kształtują świat przyszłości. Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko Quality Assurance Engineer, który dołączy do zespołu naszego Partnera zajmującego się zdrowiem cyfrowym.
Będziesz współpracować z wysoko wykwalifikowanymi zespołami programistycznymi, tworząc najnowocześniejsze rozwiązania do zdalnego monitorowania pacjentów oraz  do przestrzegania i monitorowania leków. Jeśli interesuje Cię branża medyczna i chcesz pomagać milionom ludzi na świecie i jednocześnie rozwijać się w testach automatycznych, zapraszamy do składania aplikacji!

 Informacje o projekcie:
  •  Branża: Medyczna
  •  Praca zdalna lub hybrydowa do wyboru
  •  Lokalizacja: Wrocław
  •  Czas trwania projektu: stała współpraca
  •  Język angielski: B1/B2
  •   Budżet: 10 – 14 000 brutto lub  100 – 130 netto / godzina B2B
Zakres zadań:
  • Wdrażanie zdefiniowanej strategii testów i wsparcie planowania ogólnej strategii jakości dla projektu
  • Wykonywanie strategii testów i planów testów dla testów automatycznych
  • Zapewnienie wysokich standardów jakości w celu wsparcia certyfikacji urządzeń medycznych
  • Poznanie platform zdrowotnych w celu skutecznego prowadzenia testów
  • Współpraca z członkami zespołu w celu zdefiniowania i uzgodnienia kryteriów akceptacji oraz zapewnienia odpowiedniego przyjęcia strategii testów i rozwiązania problemów technicznych
 Wymagania:
  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w dziedzinie zapewnienia jakości aplikacji webowych
  • Znajomość relacyjnych i nierelacyjnych baz danych (SQL/MongoDB)
  • Dobra znajomość Git
  • Doświadczenie z narzędziami CI: Jenkins, TeamCity, Bamboo lub podobnymi
  • Efektywne wykorzystanie narzędzi i procesów testowych, takich jak JIRA, JAMA itp.
  • Dobra znajomość języka angielskiego
 Mile widziane:
  • Praktyczna wiedza na temat narzędzi do automatyzacji testów, takich jak np. Selenium, RestAssured, TestNG
  • Wiedza na temat najlepszych praktyk, czystego kodu i wzorców projektowania oprogramowania w przypadku automatyzacji testów
  • Znajomość języka Python, Java lub C#
  • Doświadczenie w tworzeniu i wykonywaniu zautomatyzowanych testów funkcjonalnych i niefunkcjonalnych
  • Doświadczenie w testowaniu aplikacji mobilnej, wbudowanej platformy i protokołów łączności
Oferujemy:
  • Niepowtarzalna możliwość pracy na rynku medycznym
  • Kontakt z najnowszymi technologiami
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Wparcie w rozwoju zawodowym
  • Budżet szkoleniowy
  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne Medicover
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zajęcia i karty sportowe
  • Lekcje językowe
  • Bony Sodexo
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.