Android Developer

Polska

22000 - 28600 PLN

Poziom
Senior
Umowa
B2B
Wielkość firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Java:
Mile widziane
Kotlin:
Android:
android-sdk:
jira:
confluence:
git:
Miasta
Zdalnie
Opis
Opis stanowiska:
• Rozwój aplikacji związanej z bankowością mobilną
• Rozwiązywanie problemów związanych z dostarczaniem oprogramowania
• Uczestnictwo w procesie projektowania aplikacji oraz interfejsów
• Tworzenie i prowadzenie dokumentacji projektowej
• Wprowadzanie nowych funkcjonalności w aplikacjach mobilnych
• Współpraca z innymi zespołami

Wymagania:
• Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania na platformę Android
• Dobra znajomość środowiska, architektury i UX systemu Android
• Praktyczne umiejętność programowania w środowisku Android Studio, Android SDK
• Znajomość dobrych praktyk programistycznych, w szczególności związanych z wydajnością aplikacji mobilnych
• Znajomość Kotlin, Retrofit, Android Annotations, Dagger
• Doświadczenie w pracy z Git, Jira, Confluence
• Umiejętność analitycznego myślenia, inicjatywa oraz kreatywność

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na Twoim doświadczeniu i umiejętnościach
• Stałą współpracę w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
• Udział w innowacyjnych projektach cyfrowej transformacji banku
• Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę MultiSport
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.