Test automation Engineer

Level Work

6000 - 7999 PLN

Regular
Senior
Umowa
B2B
Umowa o pracę
Wielkość firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
CI/CD:
Regular
Azure Cloud:
Miasta
Zdalnie, Warszawa
Opis

Opis stanowiska:

Tworzenie i zarządzanie strukturami automatyzacji testów dla różnych aplikacji.

• Testowanie nowe funkcjonalności oprogramowania finansowego zgodnie ze zdefiniowanymi wymaganiami.

Opracowywanie rozwiązań minimalizujących regresję i poprawiających jakość oprogramowania

Wymagania:
Doświadczenie w pracy w środowisku Agile

Doświadczenie w budowaniu złożonych frameworków automatyzacji testów.

• Doświadczenie w Selenium i BDD z Cucumber lub z podobnymi frameworkami

• Doświadczenie w zautomatyzowanych testach integracji API/komponentów i narzędzi API

• Doświadczenie w integrowaniu zautomatyzowanych testów z potokiem CI/CD — zwłaszcza z narzędziami takimi jak Jenkins lub Azure Cloud

Praktyczna wiedza na temat JIRA i GIT

Oferujemy:

• Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego przy projektach dla klientów na całym świecie

Jasne ścieżki kariery i wynagrodzeń

Otwarta i swobodna kultura firmowa oraz wspólne odkrywanie pasji, także poza pracą

  Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV.

Wyślij CV
Jeszcze nikt nie wziął udziału w tej rekrutacji. Zostań pierwszym kandydatem
Wypełnienie formularza oraz przesłanie CV oznacza zgodę na przetwarzanie przez WORK4.DEV zawartych w nim danych osobowych w celach rekrutacyjnych. Więcej o przetwarzaniu danych dowiesz się tutaj. (wymagane)