Test automation Engineer

Level Work

6000 - 7999 PLN

Regular
Senior
Umowa
B2B
Umowa o prac─Ö
Wielko┼Ť─ç firmy
1+
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
CI/CD:
Regular
Azure Cloud:
Miasta
Zdalnie, Warszawa
Opis

Opis stanowiska:

ÔÇó Tworzenie i zarz─ůdzanie strukturami automatyzacji test├│w dla r├│┼╝nych aplikacji.

ÔÇó Testowanie nowe funkcjonalno┼Ťci oprogramowania finansowego zgodnie ze zdefiniowanymi wymaganiami.

ÔÇó Opracowywanie rozwi─ůza┼ä minimalizuj─ůcych regresj─Ö i poprawiaj─ůcych jako┼Ť─ç oprogramowania

Wymagania:
ÔÇó Do┼Ťwiadczenie w pracy w ┼Ťrodowisku Agile

ÔÇó Do┼Ťwiadczenie w budowaniu z┼éo┼╝onych framework├│w automatyzacji test├│w.

ÔÇó Do┼Ťwiadczenie w Selenium i BDD z Cucumber lub z podobnymi frameworkami

ÔÇó Do┼Ťwiadczenie w zautomatyzowanych testach integracji API/komponent├│w i narz─Ödzi API

ÔÇó Do┼Ťwiadczenie w integrowaniu zautomatyzowanych test├│w z potokiem CI/CD ÔÇö zw┼éaszcza z narz─Ödziami takimi jak Jenkins lub Azure Cloud

ÔÇó Praktyczna wiedza na temat JIRA i GIT

Oferujemy:

ÔÇó Mo┼╝liwo┼Ť─ç szybkiego rozwoju zawodowego przy projektach dla klient├│w na ca┼éym ┼Ťwiecie

ÔÇó Jasne ┼Ťcie┼╝ki kariery i wynagrodze┼ä

ÔÇó Otwarta i swobodna kultura firmowa oraz wsp├│lne odkrywanie pasji, tak┼╝e poza prac─ů

┬á Osoby zainteresowane ofert─ů pracy prosimy o przesy┼éanie CV.

Wy┼Ťlij CV
Jeszcze nikt nie wzi─ů┼é udzia┼éu w tej rekrutacji. Zosta┼ä pierwszym kandydatem
Wypełnienie formularza oraz przesłanie CV oznacza zgodę na przetwarzanie przez WORK4.DEV zawartych w nim danych osobowych w celach rekrutacyjnych. Więcej o przetwarzaniu danych dowiesz się tutaj. (wymagane)
Zobacz r├│wnie┼╝