Head of Data

Level Work

8000 - 10000 PLN

Poziom
Senior
Umowa
B2B
Umowa o pracę
Wielkość firmy
25 - 49
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
ETL:
Senior
Data warehouse:
Senior
Miasta
Zdalnie, Warszawa
Opis

Opis stanowiska:

• Planowanie i realizacja działań związanych ze sprzedażą, w tym: definiowanie wizji produktu i oferty, prowadzenie spotkań sprzedażowych, ścisła współpraca z innymi działami wewnętrznymi firmy.

• Budowa i rozwój lejka sprzedażowego poprzez dostarczanie nowych możliwości do nowych i obecnych klientów.

• Współpraca z zewnętrznymi partnerami w celu uzyskania licencji.

Wymagania:
• Minimum 5 lat doświadczenia jako Business Development Manager lub inne stanowisko odpowiedzialne za wyniki sprzedaży.

• Wiedza techniczna w obszarze danych (ETL, Data warehouses, Data lakes).

• Znajomość Enterprise Data Architecture i przetwarzania rozproszonego na dużą skalę.

• Doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

• Umiejętność pracy zespołowej w ramach Zespołu Produktowego i jako osoba indywidualna.

Oferujemy:

• Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego przy projektach dla klientów na całym świecie

• Jasne ścieżki kariery i wynagrodzeń

• Otwarta i swobodna kultura firmowa oraz wspólne odkrywanie pasji, także poza pracą

Wyślij CV
Jeszcze nikt nie wziął udziału w tej rekrutacji. Zostań pierwszym kandydatem
Wypełnienie formularza oraz przesłanie CV oznacza zgodę na przetwarzanie przez WORK4.DEV zawartych w nim danych osobowych w celach rekrutacyjnych. Więcej o przetwarzaniu danych dowiesz się tutaj. (wymagane)