Architekt Rozwiązań IT / IT Solutions Architect

Regular
Senior
Umowa
B2B
Umowa o pracę
Wielkość firmy
5000 - 9999
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
.NET:
Regular
Kafka:
Regular
RabbitM:
Regular
Enterprise Architect:
Regular
AWS:
Regular
BPMN:
Regular
UML:
Miasta
Zdalnie

W Medicover łączymy tradycję z technologią, doświadczenie z innowacyjnością. Jesteśmy 5 osobowym zespołem dbającym o architekturę IT w całej organizacji. Lubimy dzielić się wiedzą i doświadczeniem. Na co dzień współpracujemy z biznesem oraz zespołami projektowymi, aby wspomóc realizację naszych wspólnych celów.

Twój zakres obowiązków

  • Identyfikowanie i projektowanie zmian w istniejącej architekturze IT na podstawie wymagań biznesowych tworzonych w trakcie analiz
  • Proponowanie zmian w istniejącej architekturze IT celem zapewnienia realizacji obecnych i przyszłych celów biznesowych organizacji
  • Tworzenie modeli systemów i przepływu danych pomiędzy nimi
  • Wsparcie projektów w zakresie opracowywania koncepcji rozwiązań IT
  • Dokumentowanie architektury IT

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w roli architekta rozwiązań IT - min. 3 lata
  • Praktyczną znajomość wzorców architektonicznych
  • Przekrojową wiedzę na temat rozwiązań IT (m.in. CRM, BI, DataWarehouse, workflow, ERP, CMS)
  • Znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie) – wymóg konieczny, min. B2

Forma współpracy: umowa o pracę lub B2B

Model pracy: hybrydowy (z przewagą pracy zdalnej)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów.

Dołącz do nas!

Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.