JavaScript Developer

Polska

13500 - 20000 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
50 - 99
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Typescript:
Senior
Javascript:
Senior
Jest:
Regular
jasmine:
Regular
vue:
Miasta
Zdalnie, Warszawa
Opis
Kim jeste艣my?

ITSG to innowacyjna firma typu software house dzia艂aj膮ca na polskim rynku od ponad 15 lat. Wyr贸偶niamy si臋 kompleksowo艣ci膮 i innowacyjno艣ci膮 przeprowadzonych projekt贸w i wdro偶onych produkt贸w dla firm z sektora instytucji finansowych, medycyny, farmacji, telekomunikacji oraz medi贸w.聽

Obecnie poszukujemy do艣wiadczonego Frontend Developera ze znajomo艣ci膮 vue, kt贸ry do艂膮czy do zespo艂u zajmuj膮cego si臋 budow膮 nowej platformy IoT dla maszyn przemys艂owych. W sk艂ad nowej platformy IoT wchodz膮 liczne mikrous艂ugi w rozumieniu rynku oraz funkcje takie jak monitorowanie stanu, wykrywanie anomalii, diagnostyka usterek. Praca w rozproszonym zespole mi臋dzynarodowym w metodologii Agile.

Zadania:
  • Implementacja nowej funkcji UI zgodnie z projektem ekranu: zaczynaj膮c od napisania samego komponentu UI, stylizuj膮c go za pomoc膮 css, pobieraj膮c odpowiednie dane i pisz膮c testy UI dla funkcjonalno艣ci. Obejmuje to g艂贸wnie reprezentacj臋 danych, np. z tabelami i wykresami, ale tak偶e funkcje administracyjne, takie jak zarz膮dzanie u偶ytkownikami,
  • Analiza istniej膮cych b艂臋d贸w (poniewa偶 jest to ca艂kiem nowe oprogramowanie, nie zdarza si臋 to cz臋sto),
  • Napisanie aplikacji, kt贸ra jest odpowiedziana za uwierzytelnianie, dostarczanie danych w postaci zapyta艅 / mutacji GraphQL, 艂膮czenie danych z r贸偶nych us艂ug backendowych (przez REST, ElasticSearch) i testowanie ich

Oczekujemy:
  • Min. 4 lata do艣wiadczenia w rozwoju oprogramowania w JavaScript i TypeScript,
  • Dobra znajomo艣膰 frameworka Vue,
  • Praktyczne do艣wiadczenie z frameworkami testowymi JEST/Jasmine
  • Znajomo艣膰 Docker i GraphQL lub ch臋膰 do nauki
  • Komunikatywna znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego (min. B2) w mowie i pi艣mie.

Oferujemy:
  • Wynagrodzenie: 80 - 120 +vat/h
  • Mo偶liwo艣膰 wyboru systemu pracy (100% zdalnie, hybrydowo lub na miejscu w Warszawie),
  • Mo偶liwo艣膰 wyboru sprz臋tu,
  • Korzystanie w codziennej pracy z najnowszych narz臋dzi i technologii,
  • Przyjazn膮 atmosfer臋 w pracy,
  • Indywidualne szkolenia i mo偶liwo艣膰 awansu,
  • Benefity: lekcje j. angielskiego, kart臋 Multisport i prywatne ubezpieczenie medyczne, imprezy integracyjne.
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶