Tech Leader/Senior PHP Developer

Polska

16000 - 22000 PLN

Poziom
Senior
Umowa
B2B
Wielkość firmy
50 - 99
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
Pracodawca nie ma żadnych wymagań technologicznych
Miasta
Warszawa

Focusly to polska aplikacja do medytacji, rozwoju i relaksu, zawierająca programy tworzone przez ekspertów od psychologii, psychoterapii i uważności. 🧘‍♀️

👉 Do naszego zespołu poszukujemy Tech Leadera/ Senior PHP Developera, który będzie w stanie zaproponować product ownerowi architekturę rozwiązań i sprawnie przeprowadzić proces developmentu. Poszukujemy osoby dla której technologia jest narzędziem do realizowania problemów biznesowych i która otwarta jest na zmiany i nie boi się wdrażania nowych rozwiązań. Zależy nam na odpowiedzialnym liderze, który będzie umiał zarządzić zadaniami, ale też zbudować zespół sprawnie realizujący cele.

📌 Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość PHP (obecnie mamy PHP8) i Symfony (obecnie używamy Symfony 5)
  • Dobra znajomość programowania obiektowego i wzorców projektowych
  • Bardzo dobra znajomość SQL oraz silnika baz danych MySQL
  • Znajomości podstawowych protokołów internetowych (HTTP/SMTP) oraz OAuth2 i OIDC
  • Znajomość Docera
  • Znajomość GIT oraz procesu Continous Integration wraz z narzędziami (preferowany Github)
  • Umiejętność pracy w środowisku UNIX (LINUX)
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie czytania/pisania dokumentacji technicznej

Mile widziane:
  • Umiejętność pisania testów (projekt jest otestowany prawie w 100% E2E Behatem)
  • Podstawowa znajomość JS, HTML i CSS – jest potrzebny tylko dla celów panelu admina

✅ Jakie będą Twoje zadania?
  • Rozwój i utrzymanie istniejących projektów oraz dbanie o niski dług technologiczny (60% czasu)
  • Zarządzenie zespołem technicznym (40% czasu)
  • Dbanie o wysoką jakość kodu i dobre praktyki programowania
  • Zarządzanie produktem w perspektywy technicznej wraz z Product Ownerem
  • Proponowanie architektury nowych rozwiązań
  • Rekrutacja i dostosowanie kompetencji zespołu do potrzeb biznesowych
  • Zarządzanie backlogiem i podziałem zadań w zespole
  • Branie udziału w planowaniach ogólnozespołowych i technicznych
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.