Junior C++ Developer

Polska

5000 - 9000 PLN

Poziom
Junior
Umowa
Umowa o pracę
Wielkość firmy
100 - 249
Pozostało
Zakończono
Stack technologiczny
C++:
Mile widziane
Git:
linux:
Miasta
Zdalnie, Wrocław
Bright Coders’ Factory dostarcza usługi rozwoju oprogramowania na obszarze Unii Europejskiej oraz USA. BCF działając globalnie posiada biura rozwoju oprogramowania w Opolu, we Wrocławiu, Warszawie i Poznaniu.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się międzynarodową firmą zatrudniającą utalentowanych programistów, kierowanych przez menedżerów z ponad 15-letnim doświadczeniem w globalnym rynku rozwoju oprogramowania. Dzięki wysokiej jakości usług i atrakcyjnym portfolio rozwijamy się w tempie ponad 40% rocznie, zarówno pod względem ilości pracowników, jak i przychodów.

Jeśli pragniesz szybkiego rozwoju zawodowego, APLIKUJ i dołącz do naszego zespołu. Zapewniamy pełną poufność Twojego zgłoszenia!

Obowiązki:
  • Wprowadzenie nowych rozwiązań do istniejącego oprogramowania
  • Weryfikowanie i testowanie oprogramowania
  • Poprawianie błędów w oprogramowaniu
  • Tworzenie dokumentacji i raportów
Nasze wymagania:
  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia w C++
  • Wysokopoziomowe programowanie na Linuxie
  • Praca z Systemem Kontroli Wersji (GIT)
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie 5 000 - 9 000 zł brutto miesięcznie (na umowę o pracę)
  • Praca w nowoczesnej strukturze organizacyjnej
  • Mentoring doświadczonych pracowników
  • Profesjonalny system szkoleń
  • Praca z nowymi technologiami
  • Benefity - opieka medyczna i karta Multisport
  • Laptop firmowy
  • Wyjątkową możliwość rozwijania wg ścieżek: menadżerskiej i technicznej
Wyślij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewnętrznym. Po kliknięciu powyższego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na której można kontynuować proces rekrutacji.