Senior System Administrator

Polska

13000 - 17000 PLN

Poziom
Senior
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
25 - 49
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
linux:
Mile widziane
cicd:
Miasta
Zdalnie
Senior System Administrator poszukiwany - zdalnie lub hybrydowo

馃挵 13000-17000 PLN/miesi膮c
馃寧聽100% Zdalnie, lub w jednym z biur w Krakowie oraz Warszawie
馃暒聽Pe艂en etat, umowa d艂ugoterminowa, 20 dni urlopu + dni ustawowo wolne
馃尨聽Bezpo艣rednie zatrudnienie u klienta聽- znanego dostawcy us艂ug hostingowych na terenie PL i USA

Czy chcesz wykonywa膰 prac臋, kt贸ra b臋dzie wdra偶ana codziennie dla tysi臋cy obywateli? Czy chcesz, aby Tw贸j wk艂ad zosta艂 wys艂uchany i wzi臋ty pod uwag臋? Aplikuj i tw贸rz z nami cyfrow膮 przysz艂o艣膰 ju偶 dzi艣!

Poszukujemy聽do艣wiadczonego System Administratora聽do firmy dostarczaj膮cej us艂ugi hostingowe w Polsce i USA. Je艣li chcia艂by艣 rozwija膰 si臋 w tej dziedzinie, to nie czekaj i zaaplikuj ju偶 dzi艣!聽Do艣wiadczenie w bran偶y hostingowej jest wysoce premiowane!

Jakie zadania na Ciebie czekaj膮:

  • Utrzymanie aplikacji uruchamianych w oparciu o mikroserwisy i k8s,
  • Utrzymanie rozbudowanego 艣rodowiska hostingowego w kilku data center,
  • Projektowanie nowych system贸w, z uwzgl臋dnieniem ich niezawodno艣ci i HA,
  • Projektowanie i wdra偶anie proces贸w utrzymania infrastruktury przy wykorzystaniu CI/CD,
  • Wsparcie dzia艂贸w utrzymania w rozwi膮zywaniu problem贸w technicznych.
Co musisz umie膰:

  • Bardzo dobra znajomo艣膰 Linux i du偶e do艣wiadczenie w zarz膮dzaniu tym systemem (mile widziane 5 lat do艣wiadczenia),
  • Znajomo艣膰 narz臋dzi systemowych, do艣wiadczenie w monitoringu i optymalizacji pracy system贸w,
  • Znajomo艣膰 rozwi膮za艅 bazuj膮cych na Linux (nginx, postfix, dovecot, haproxy, pacemaker, powerdns),
  • Znajomo艣膰 rozwi膮za艅 z rodziny ELK/TICK (np. ElasticSearch, Grafana, Telegraf, InfluxDB itp.),
  • Znajomo艣膰 rozwi膮za艅 cz臋sto wykorzystywanych w hostingu m.in. LiteSpeed, CloudLinux,
  • Znajomo艣膰 relacyjnych baz danych (MySQL, PostgreSQL) oraz Redis.

Mile widziane:

  • Do艣wiadczenie z rozwi膮zaniami do konteneryzacji (k8s, Docker),
  • Znajomo艣膰 j臋zyk贸w skryptowych (np. Bash, Python),
  • Do艣wiadczenie z rozwi膮zaniami typu Infrastructure as a Code: Ansible, Puppet, Terraform,
  • Znajomo艣膰 broker贸w wiadomo艣ci / kolejek (np. RabbitMQ, Kafka, NATS),
  • Do艣wiadczenie w bran偶y hostingowej lub pokrewnej,
  • Znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego nie jest wymagana, ale b臋dzie dodatkowym atutem

Dlaczego warto z nami pracowa膰?

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie z 15-letni膮 tradycj膮, wieloma sukcesami w bran偶y na rynku polskim i mi臋dzynarodowym
  • Uczestnictwo w realizacji trwaj膮cych projekt贸w oraz mo偶liwo艣膰 przygotowania i wdro偶enia w艂asnych pomys艂贸w
  • Mo偶liwo艣膰 rozwoju i awansu wraz ze wzrostem kompetencji
  • S艂u偶bowy sprz臋t
  • Niekorporacyjn膮 atmosfer臋 pracy: elastyczne godziny pracy, w tym praca zdalna z domu
  • 20 dni p艂atnego urlopu + dni ustawowo wolne

Bonus poleceniowy: 3,000 PLN je艣li zatrudnimy osob臋 na podstawie Twojej rekomendacji!聽

Get to know DevsData
We are a technology consulting company and a recruitment agency, delivering software solutions to clients from Europe and the US. We work 100% remotely, in an international team, including people from Asia, London, or San Francisco. We employ people with experience in international corporations as well as students of the best technical and business universities.
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶