ANALITYK BIZNESOWO-SYSTEMOWY

Polska

Do 15120 PLN

Regular
Umowa
B2B
Wielko艣膰 firmy
1+
Pozosta艂o
Zako艅czono
Stack technologiczny
Atlassian Jira:
Mile widziane
confluence:
uml:
Miasta
Warszawa
Opis
TWOJA ROLA I PROJEKT:
Projekt dotyczy budowy nowego systemu do sprzeda偶y produkt贸w ubezpieczeniowych maj膮tkowych. U偶ytkownikiem systemu jest kilkadziesi膮t tysi臋cy sprzedawc贸w, b臋d膮cych w wi臋kszo艣ci agentami ubezpieczeniowymi. System ma bardzo du偶膮 skal臋 u偶ycia i znaczenie biznesowe, wi臋c bardzo istotna jest w jego realizacji niezawodno艣膰 i wydajno艣膰.

Zesp贸艂:聽zesp贸艂 liczy ponad 30 os贸b, podzielony jest na mniejsze streamy odpowiedzialne za poszczeg贸lne prace rozwojowe. Ka偶dy stream to developerzy, PO, SM, Lider techniczny, dedykowany analityk oraz niezale偶ny zesp贸艂 testerski.

Metoda:聽SCRUM

Wsp贸艂praca:聽B2B,
鈥峴tawka: do 90 pln/h netto

TWOJE ZADANIA:
  • Samodzielne prowadzenie analizy biznesowej z klientem.
  • Zbieranie i analiza wymaga艅 biznesowych oraz systemowych.
  • Wsp贸艂praca z zespo艂em tworz膮cym oprogramowanie oraz interesariuszami biznesowymi.
  • Dbanie o sp贸jno艣膰 tworzonego rozwi膮zania.
  • Tworzenie dokumentacji projektowej.
DO艁膭CZ DO #DECERTOTEAM JE艢LI:
  • Masz min. 3-letnie do艣wiadczenie na stanowisku Analityka biznesowo-systemowego.
  • Umiesz dokumentowa膰 wymagania jako user case鈥檡.
  • My艣lisz szybko, kreatywnie i logicznie.
  • Masz wysokie kompetencje interpersonalne oraz jeste艣 terminowy.
  • Znasz Confuence/Jira, UML, Enterprise Architect.

SUPER, JE艢LI:
  • Znasz BPMN.
  • Masz do艣wiadczenie w bran偶y ubezpieczeniowej, znasz procesy i produkty z ubezpiecze艅 maj膮tkowych.

CZEKA NA CIEBIE:
  • Tryb pracy: hybrydowy (1 raz w tygodniu w biurze przy Rondzie Daszy艅skiego w Warszawie.)
  • Bud偶et rozwojowy 2000,- pln netto / rok.
  • Finansowane certyfikaty Oracle i Microsoft.
  • Do艣wiadczony zesp贸艂 z du偶ym know-how.
  • Opieka medyczna, Karta sportowa i Ubezpieczenie na 偶ycie.
  • Wewn臋trzne szkolenia techniczne (i nie tylko).
  • P艂aska struktura, wp艂yw na dzia艂ania firmy.
  • Innowacyjne programy wyjazd贸w integracyjnych.

Kontaktujemy si臋 z ka偶dym Kandydatem i zawsze dajemy feedback!

Poznaj nas i do艂膮cz do聽#DecertoTeam
Wy艣lij CV
Ta rekrutacja prowadzona jest w serwisie zewn臋trznym. Po klikni臋ciu powy偶szego przycisku zostanie wczytana strona rekrutera na kt贸rej mo偶na kontynuowa膰 proces rekrutacji.
Zobacz r贸wnie偶